2726
عنوان

واسه بچه هاتون تولد میگیرید؟

223 بازدید | 29 پست

واسه تولد سه سالگی دخارم جشن گرفتیم وکلی خرج کردیم.الان فکر میکنه بازم مطخایم واسش تولد بگیریم.25 نفر مهمون میشه اگه بخام بگیرم.بنظرتون بهتر نیست پول تولدشو واسش طلا بگیرم؟ولی خب خییلی دوس داره تولد.اگرم بگیرم این دفعه ساده میگیرم.ولی خب ساده هم بخام بگیرم.هزینه ی لباسامون وتزیین وعصرونه وکیک ومیوه خییلی میشه باز.چیکار کنم؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

نگیر 

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب ساده دیگه .خودت میگی ساده باز کلی خرج و مثال میزنی 

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد

سه نفره بگیرید ببریتش شهر بازی شام برید بیرون

امسالم بگیری سال دیگه چی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بگیر،ساده

شده یه کیک خودت درست کن، شمع بزار تا فوت کنه

اون بچه هیچ لذتی از طلا نمیبره ولی یقینا عاشق اون کیک و شمعش میشه

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

تولد سه تایی  یعنی خانواده خودتون فقط. خیلی خوبه 

روز تولدش ببر شهر بازی ، بعد برید یه رستوران خوب یا فست فود  میتونی کیکم ببرین همون جا  شام بخوریدو  کیکشو ببرین  عکس بگیرین   

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

نزدیکا رو بگو تزیینات معمولی در حدود ۷۰ تا ۸۰ میشه 

لباسم بگرد ببین چه لباس خوشگلی داره دخترت تم رو بارنگ لباسش ست کن دلیل نداره برا هرتولد آدم لباس بخره فوقش فقط برا خود دخترت بگیر مهم شاد شدن بچه است اینقدر سختش نکنید 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
قبول نمیکنع فقط یع کیکو کادو باشه دیگه لباسو مهمون اینانباشه؟

چند شب پیش واسه باباش تولد گرفتم میگه مامان الان همه میان اینجا؟قبول که میکنه طفلی ولی خب خییلی دوس داره.خودمم دوس دارم.موندم چیکار کنم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2706