2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم بعد از کلی ابراز احساسات ب شوهرم وسرد بودنش بعد۶سال بهش خیانت کردم فهمید خودش وتو از شوهرت ب ...

خخخ   چجوری فهمید   خدانکشدت   بچه هم داشتی؟؟   درچه حدبودی حالا

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
من خودم بعد از کلی ابراز احساسات ب شوهرم وسرد بودنش بعد۶سال بهش خیانت کردم فهمید خودش وتو از شوهرت ب ...

چطوری خیانت کردی

شوهرت بخشیدت یا جدا شدین

به هرحال من درکت میکنم چون شوهر من هم بخاطر خانوادش باهام داره سرد میشه

دوس دارم خیانت کنم البته در حد چت فقط فعلن😟

خدایا شکرت*
اوووف همچین میگین جلوتو   اره بابا شوهرمن جلومن تا شب با اون چت میکرد علنیم میگفت میخوادش ...

وووووییییی

مو ب تنم سیخ شد.

چه وقیح

خب مگه همو دوس ندارید؟؟؟؟؟

چرا داری باهاش زندگی میکنی؟؟؟؟

جون و اعصاب و شخصیتت رو بردار و برو

ببخشید ولی خدا لعنتش کنه.چندشم شد

[QUOTE=115047025]کش نده    ببین همه ازکش دادن متنفرن    تو کش بدی ماازاینور سر ک ...

من وقتی دیدم تمام بدنم سرد شد و شروع کرد به لرزیدن و اینقد شوک بودم اشک نیومد از چشمام فقط صدام میلرزید...تا صبح هم‌ بیدار بودم داشتم خفه میشدم...

[QUOTE=115047025]کش نده    ببین همه ازکش دادن متنفرن    تو کش بدی ماازاینور سر ک ...

خب اگه تااین حداسترس داری بروفردابیا   پس فردابیا    فکرمیکنی اینجاارومت میکنن؟؟؟   الان بدترمیکنن حالتو   صبرکن    بروراحت بگیربخواب  خودت فکرکن ببین میتونی چشم پوشی کن  نمیتونی بزن دهن منشوسرویس کن

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2706