2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کش نده    ببین همه ازکش دادن متنفرن    تو کش بدی ماازاینور سر کشو  ول میکنیم همچین میخوره توچشمت که سیاهی وسفیدی چشمات میپاشه رو در ودیوار    اه     خب مثلا توپست اول  هفت هشت خط بنویسی چی میشه مثلا      

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2738

خدابهت صبرو آرامش بده عزیزم و تو رو وارد راه خیرکنه عزیزم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
یعنی جلو تو راحت باهاش حرف زد؟؟؟

اوووف همچین میگین جلوتو   اره بابا شوهرمن جلومن تا شب با اون چت میکرد علنیم میگفت میخوادش میگف بریم خواستگاریش انقد الان مردا بی خیاشدن خبرنداری  گمشن همشون

بچه هارو حیاط بودیم گوشیش زنگ خورد شماره غریب بود گفتم جواب بده نداد من وصل کردم گفتم بگو الو یهو دخ ...

بعدش چیگفت شوهرت وای من کابوسم شوهرم خیانت کنه همیشه میترسم 

خدایا خستم 
2706