2703
2553

خسته شدم از پنهانکاریاش! الان تو گوشیش دیدم یه پیام اومده براش که فلانی از وقتی وام گرفتی حتی یه قسطشو هم پرداخت نکردی!!!! من نباید میدونستم وام گرفته؟؟؟!!! برای چی گرفته؟؟؟!!!در حالیکه صد میلیون دویست میلیون پولاشو خرج خانوادش یا دوستاش مبکنه یا بالا میکشن؟؟؟؟!!!!

قبلا هم‌یه بار تو گوشیش دیدم از اون پیامکهای بانکی براش اومده...چند تا نگاه کردم دیدم هفت میلیون ده میلیون انتقال وجه کرده!!

کلااااا همه چیو ازم پنهان میکنه! خیلی خستم از رفتارش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

شوهر منم دوسال اول همینطوری بود الان درست شده ناراحتیامو بهش گفتم حسی ک بهم دست میده بی ارزش بودنمو و فرق بین وجود داشتن و نداشتنم همرو بهش گفتم گفت حق باتوعه 

توام باهاش حرف بزن

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

اگه میدونی فایده داره بگو

اگه میدونی بگی ناراحت میشه بحث و دعوا بروش نیار.خودتو ضایع نکن

خدا بگم چیکار کنه این مردا رو که بالاخره یه جوری باید با پنهون کاری هاشون جلز ولز ماها رو دربیارن

زیاد غر نزدی که؟ زیاد غر بزنی ادای مامانا رو درآری اونم پنهون میکنه البته اگه الکی ولخرج باشه حق داری😶

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

باهاش رو راست باش همه چیزو بگو داستانو احساسی کن زود جوتب پیده مثلا بگو من توقع ندارم تزم پنهون کنی از این حرفا رگه خوتبشو که میدونی حتما بهش بگو و گرنه همیشه این کارو میکنه

نگو  قایم میکنه  يه جور دیگ6 به روش بزن

همین دیگه، چون اون پیامکای بانکی که دیده بودم تو گوشیش رو به روش آوردم، از اونموقع پاکشون کرد! 

نمیدونم اینو چجوری بگم بهش

2706