2737
2739
عنوان

حس نمیکنید داره ازم فرار میکنه +شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 63 پست

میدونی انقدررر گیر دادن خوب نیست.. لذت ببر از باهاش بودن.. بابا طرف نخواد نمیمونه..اینجودی بیشتر از همه خودتی ک اذیت میشی..

همیشه میگن پیگیر نباش.. بودن باش نبودن نباش.

فردا نمیدونی چی میشه همین لحظه ک داریشو خوش باش.

بهترین کاری که کردم باور داشتن خودم بود💛🍒🎈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمه  ۲۰

خیلی بد حرف میزنی

اولا سوالت خیلی بده اگرم شک نداشته باشه انگار که کاری کردی داری میپرسی ببینی فهمیده یا نه

بعدم میگه عاشقتم میگی دورغ میگی ! یعنی چی بحث رو از مسیر خارج میکنی جای اینکه تو هم بگی منم عاشقتم و ...

منم قبل اکانت فیک داشتم  فقط چون وقتای بیکاری یه چرخ بزنم  نمیذاشت شوهرم نصب کنم  ...

من سابقم خراااابه 

من همزمان با چند نفر بودم 

سیگار میکشیدم 

همش مهمونیای مختلط 

و.....

از همشون خبر داشت 

يني اون باعث شد ول كتم اين چيزا رو 

خب ميخوام بليتم اعتماد داره يا ن 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
2731
امتحان داره توام کچلش کردی با این سوالات 

كشت منو 

ي هفتع اس كچلم كرده با اين امتحانش

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
من سابقم خراااابه  من همزمان با چند نفر بودم  سیگار میکشیدم  همش مهمونیای مختلط&nb ...

نگا کن این کارا رم کردی اونم میدونه ولی اصلا نباید به رو بیاری دیگه باید با رفتارت اعتمادش رو جلب کنی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
چون یه کاریی میکنی که بهت شک کنه بگه ببین لابد کاری کرده که خودشو انداخته جلو چرا داری خودت با دست خ ...

اهان اينم هس 🤦🏻‍♀️

2738
چون میدونه دارم 😐ولی اسمشو نمیدونست 

خب چون تو گفتی

این چیزارو نگو بهش الکی شک میکنه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
عزیزم مشخص بود  بنده خدا امتحان داره سرویسش کردی

ي هفتع اس به بهونه امتحان از من فرار ميكنه 😞

خب چه خبره اين امتحان 

گفتم ک ۲۰ سالته اونم همین حدوداس ۲۳ و ۲۲

أونم ٢٠

ي هفتع اس به بهونه امتحان از من فرار ميكنه 😞 خب چه خبره اين امتحان 

رشتش چیه؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
خیلی بد حرف میزنی اولا سوالت خیلی بده اگرم شک نداشته باشه انگار که کاری کردی داری میپرسی ببینی فهمی ...

قبلا بآهاش خوب حرف ميزدم 

أما اين ي هفته ك نيست واقعا بهم فشار اومده حس ميكنم كل حرفاش دروغه

2706