1608
1605
۱۰چیه

نمره کامل

پروانه ها وقتی که میسوختن ، تقدیرتو دوختن به تقدیرم ....هر وقت دلت میگیره، میسوزم ، هر وقت دلت میسوزه، میمیرم ... خیلی دلم گیره، خیلی گرفتارم ... دوست داشتنت خوبه، خیلی دوست دارم
جوگیرای سایت 😂 خودتونو کنترل کنید خانوما  نه به اوایل که باید۱۰۰۰۰۰۰۰۰تا بروز میزدی تا عک ...

‌کاش بیاد باز

فلا ک تموم شد

روزِگاریست هَمه نَفع و تومَن میخواهَند...هَمه از یار فَقَط دورِ کَمَر میخواهَند...خُب طَبیعیست که یِکروزه به پایان برسَد عِشق هایی که سَر پیچ خیابان برسَند..!♤

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1613
اینم من فک کنم دیدین دوباره😂

اره ی باردیگم‌گزاشتی

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1615
گیر دادی به 10😕 خودت چند چندی بزا تا نظر بدیم😕😐

من 0 ، 10 نمره کامله

پروانه ها وقتی که میسوختن ، تقدیرتو دوختن به تقدیرم ....هر وقت دلت میگیره، میسوزم ، هر وقت دلت میسوزه، میمیرم ... خیلی دلم گیره، خیلی گرفتارم ... دوست داشتنت خوبه، خیلی دوست دارم
1523
بله

چرا عزیزم چه فرقی میکنه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
1611