2726
عنوان

یه مشکل پوستی برام پیش اومده

11466 بازدید | 98 پست

من پوستم خیلی حساس و نازک و دستم ک خیلی به مواد شوینده حساسه سریع اگزمای وحشتناک میزنه خارش وحشتناک تر طوری ک بعضی وقتا دستم خون میاد حتی به شیشه پاک کن و اینها هم حساسه کلا هر چیز شیمیایی یا کیسه و سفید آب هم همینطور

حالا این هیچی جدیدا پاهامم چ رون  چ ساق همینطوری شده سریع خشک میشه و سریع خارش و خیلی لک افتاده نمیتونمم نخارونم  

چیکارش کنم به نظرتون 

پمادی چیزی هست یه پماد هست کرتون داره اگه اشتباه ننوشته باشم فلوئوسین یه همچین چیزی میزنم خوب میشه ولی باز برمیگرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای دستت ...حتما موقع کار کردن دستکش نخی بپوش و روش دستکش آشپزخونه

کرم فلر اپ کیو وی برای اگزما خوبه

پاهایت ببین تو چه شرایطی اینطوری میشه...مثلا بعد از حمام؟؟؟

وبهتره بدنت رو هم مرطوب نگه داری

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
من کرم ویتامین آد ایروکس ک روغن جوجوباهم داره رو اگزمام اثر داشت همینطور آتوپیکس ایروکس و کرم ثمین. ...

من کرم ثمین تا میزدم خوب بود بعد ک قطع کردم ب حالت اولیه برگشت

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
منم دقیقا مشکلت رو دارم .حتی به دستکش هم حساسیت دارم و باید زیر  دستکش ظرفشویی دستکش نخی بپوشم

دقیقا و بعد مامانم و خواهرمم همینطوره خواهرم میگه ارثی 

ینی ما 3 تا همش در حال خاروندن خودمون هستیم 

منم مثل تو هستم پماد فلوئوسینولون بخر ۵ روز دوبار صبح و شب بمال رو جایی که ملتهبه میخاره و قرمز شده بعد ۵ روز که تورم و قرمزیش رفت دائم دیگه چربش کن با روغن زیتون یا پماد کالاندولا صابونهای شیمیایی هم استفاده نکن فقط صابون گلیسیرینه بچه

من واسه همین خشکی اگزما یه سره پوستم باید چرب کنم مواد شوینده رو کم و حذف کن یا دستکش بزن اگه حساسی. واسه خودتم شامپو و صابون بچه فیروز استفاده کن ایشالا خوب میشی

استارتر دکتر رفتی ؟مطمئن هستی اگزما هست ...باتوجه به علائم من نظرم پسوریازیس پوستی هست .ان شاءالله ک ...

پسوریازیس ارثی است

چرا اینجا تا یکی میگه اگزما داره..هی میگن پسوریازیس هست

برای دستت ...حتما موقع کار کردن دستکش نخی بپوش و روش دستکش آشپزخونه کرم فلر اپ کیو وی برای اگزما خو ...

بعد حموم بیشتر ولی به طور کلی یهو می‌گیرتش یهو شروع به خارش میکنه تا نخارونمم راحت نمیشم 

2706