2737
2739

ب نظرتون ممکنه بعداز سقط بدون درد و خونریزی بازم چیزی از جنین دفع نشده باشه؟؟ من خونریزیم تموم شد بعد از 10روز حالتای پریودی دارم ولی لکه میاد پهلو و کمر دردم هستم ب نظرتون ممکنه دفع نشده باشه مال اون باشه؟؟ یا میخوام پریود شم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیر دلمم یکم درد میگیره یعنی درد میگیره و سریع خوب میشم دو روز پیشم ختمی خوردم و روز بعدش کمر درد شدم و لکه بینی پیدا کردم😩 ممکنه مال سردی باشه؟

2728

متاسفم بابت اتفاقی که افتاده چند هفته بودی عزیزم؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

من حدود سه ماه بعد سقط پری شدم

حتما برو یه ازمایش بتا بده اگه تا زیر ۵ نیومده حتما برو دکتر

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
ب این زودی فک نکنم پریود بشی, معمولا تا40روز لک دارن, ولی اگ زیاد بود ینی کامل دفع. نشده, برای اطمین ...

ن زیاد نیست من لکه بینی داشتم ی خانومی اینجا بهم گفت قرص ال دی بخور هم لکه بینی قطع میشه هم دفعه بعد بموقه پریود میشی منم خوردم قطع شد بعداز 10روز باز لکه بینی شروع شد

اینجا سونو خیییلی نوبت دور میدن 

پس یک دکترزنان برو

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
ن زیاد نیست من لکه بینی داشتم ی خانومی اینجا بهم گفت قرص ال دی بخور هم لکه بینی قطع میشه هم دفعه بعد ...

من جایی نشنیدم ک ال دی بخورن, خوردن سرخود ال دی خیلی خطرناکه! حتما برو سونو

متاسفم بابت اتفاقی که افتاده چند هفته بودی عزیزم؟

عزیزم سونو نرفتم برا تعیین سن ولی از روزی اخرین پریودی 8هفته ولی بتا خونم رو1500بود دکتر گفت کمتراز 4هفتس بتاخییلی پایینه

2706