2726
عنوان

باردار شدم مادر شوهرم میگه باید دی ان ای بدی😓

| مشاهده متن کامل بحث + 8122 بازدید | 181 پست
واي بدتر از مادرشوهر من تا ي مدت بعد بارداري و زايمانم همش ميگف اينو نذر كردم ك (مثلا مهدي اسم شوهرم ...

مادر شوهرم اون اولا قبل اینکه قضیه دی ان دی بگه هی جلو شوهرم با خوشحالی میگفت خدایا شکرت... من چقدر نذر و نیاز کردم براتون.... 

منم هی به شوهرم میگفتم تو گفتی به مامانت داستان بچه دار نشدن مونو... قسم می‌خورد به روح بابام نگفتم جز تو هیچ کس نمیدونه 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ي بزرگتر نداره شوهرت بره بهش بگه كه داره اينكارا رو ميكنه ابروي منو برده عفت زن منو داره زير سوال ميبره اگه كارساز نبود بيخيالش شو كلا بعد ب دنيا اومدنم نذار بچه رو ببينه 

دوري از اين زن برات بهتره مرتقب خودت و ني نيت باش بذار با ارامش رشد كنه چون بعد ب دنيا اومدن خيلي اديت ميشي اگه بارداري بدي داشته باشى

طولانیش کردی برو سر اصل دی ان ای

صفحه 6 گفتم خوندی بگو چیکار کنم حالا

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
2728
دوستان لطفا سوال نکنید همینطوری هر یه ساعت سه خط می ذاره وای به حال اینکه جواب شما رو هم بده و یا دا ...

خداییش هر پیامی گذاشتم طولانی بود فقط داشتم تند تند تایپ میکردم 

نمیدونم چی بگم چرا بعضیا اینجوری میکنن فکر نمیکنن اخرتی هست قبری هست قیامتی هست باید جواب بدن نمیگه ...

تازه خودش همش میگه من معتقدم هرکاری آدم بکنه سرش میاد.... من دوس دارم اینقدر باهات خوب و مهربون باشم که ایشالله دخترم عروسی کرد با اونم بعدا مهربون باشن و خوب تا کنن 

مادر شوهرمم با یه مرد زن و بچه دار رفته صیغه کرده.... 

من تازگی فهمیدم.... چون با اون مردی که صیغه کرده.... بابای دوس پسر آبجیمه

اگه شوهرم بفهمه بخدا مطمئنم تا آخر عمرش دیگه تف نمیندازه تو صورت مامانش.... 

من موندم برم دست مادرشوهرمو جلو همه رو کنم یا نه.... 

یا بدتر می‌افتیم سر زبون مردم... چیکار کنم. 

از یه طرفم دلم شدید میخواد همه مخصوصا شوهرم بفهمه... چون شوهرم هم خیلی غیرتی هست هم بینهایت عاشق باباش بود

مادر شوهرم اون اولا قبل اینکه قضیه دی ان دی بگه هی جلو شوهرم با خوشحالی میگفت خدایا شکرت... من چقدر ...

ببین به نظر من شوهرت قضیه بچه دار نشدن و حرف دکترا رو رفته لو داده به ننش، و واقعا با این تفاصیر ننه بیشعور سلیطه ای داره، خدا بهتون رحم کنه، حالا که دستش براتون رو شده حداقل تا بعد زایمانت رفت و آمد نکن بذار بچت استرس نکشه 

بنڟرم شوهرت قبل این ماجراهای ی سوتی ریزی داده

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
بعد یکماه رفتیم به مادرش خیلی خوشحال و خندون بگیم.... اینم بگم پدرشوهرم فوت کرده چند ساله....  ...

فقط میتونم  بگم یه بیمار عقده ای

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
مادر شوهرمم با یه مرد زن و بچه دار رفته صیغه کرده....  من تازگی فهمیدم.... چون با اون مردی که ...

😨😫😲😲وای مطمئنی؟؟ اگه مطمئن نیستی حتی یه درصد اصلا از ذهنتم پاک کن. که بعد اگه اشتباه کرده باشی به ضرر خودته

برای سلامتی امام زمان عج و تعجیل در فرجش صلوات 
😨😫😲😲وای مطمئنی؟؟ اگه مطمئن نیستی حتی یه درصد اصلا از ذهنتم پاک کن. که بعد اگه اشتباه کرده باشی ب ...

آره عینه روز برام روشنه.... مدرک هم دارم

اسی فعلا حرص نخور برای بچت خوب نیست

دوما طلا ک پاکه چ حاجتش ب خاکه

یه زری زده زنیکه گاو از سوختنش بوده

تو فقط هوای شوهرتو داشته باش و با مادرشوهرت قطع رابطه کن بگو چون اون بچه من رو نوه خودش نمیدونه

بعد هم چ اصراری داری با فک و فامیل شوهرت در ارتباط باشی ول کن بهونه پیدا کردی دیگه رفت و امدتو ب صفر برسون 

2706