2737
2734
عنوان

باردار شدم مادر شوهرم میگه باید دی ان ای بدی😓

| مشاهده متن کامل بحث + 8123 بازدید | 181 پست
منم رفتم.اخر هر پست 3تا نقطه میذارن 

منکه تند تند داشتم تایپ میکردم.... حجم متن هامم خب زیادبود 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
ديدي چيكا كردي همه رفتن 😐

عمدا نکردم... آخرین پستم خیلی بلند بود دارم با گوشی با گریه مینوسم چشمام همش تار میبینه هی چی‌کار کنم دیگه زمان برد... تازه دقتم کنید بین پست هام اصلا جواب یه نفرم ندادم 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بای

من فقط داشتم تند تند می‌نوشتم آخرین پیامم طولانی شد خواستی بخون صفحه 6

منکه تند تند داشتم تایپ میکردم.... حجم متن هامم خب زیادبود 

اشکال نداره عزیز.اعصابم خورد.بود

ولش کن مادر شوهرت برات مهم نباشه.فقط از الان یادت باشه توهیچ شرایطی بعد دنیا اومدن بچت.حتی 1لحظه بچت رو پیشش تنها نذار.نذار بدونه خودت کنارش باشه.

2731

حالا که خوندید و تموم شد خب بگید که غلطی کنم دیگه.... دارم دیونه میشم. فکرم هیچ جا نمیرسه.... نمیشه بیخیال بود.... بالاخره تا آخر عمرم با این فامیل ها چشم تو چشمم... 

چیکار کنم برم به تک تک شون بگم بخدا هم شوهرم مردونگی داره و سالمه هم بچه مال شوهرمه... مادرشوهرم زر میزنه؟؟!!   

نه پست اخرم نوشتم عزیزم هنوزم قلبم تیر میکشه اه

نمیدونم چی بگم چرا بعضیا اینجوری میکنن فکر نمیکنن اخرتی هست قبری هست قیامتی هست باید جواب بدن نمیگه خودش یک دختر داره به سرش میاد همه ی اینا

سلام.صدای منو میشنوید از پربازدیدا😁....

چه پر بازدیدی.... فقط اومدن عینه داستان خوندن و رفتن... وقتی تموم کردم کسی نظر نمیده... من اینارو نگفتم که برای شما سرگرمی درست کنم میخواستم کمکم کنید یه راهنمایی کنید بگید چیکار کنم 

مادر شوهرت سریال ترکی زیاد دیده   براهمین میگه آزمایش دی ان ای بده

نه تو صفحه 6 نوشتم کل داستان رو

2738
یه ادم چقدر باید حیوون صفت باشه که این حرف رو بزنه.یعنی تو فاحشه هستی و بچت از پسر ما نیست!!!

کاش فقط همینو بگه... تو فامیل های پدری و مادری شوهرم داره ابرو مو میبره 

فقط میتونم بگم خااااک توی سرت که جرررش نمیدی ک دیه جرات نفس کشیدنم پیشت نداشته باشه ...و خااااااک تو ...

بابا صفحه 6 نوشتم کل داستان..... هی خاک تو سرت این اون نکن شوهرم با برادر شوهرم باهم جرش دادن‌... من هنوز یه کلمه از این قضیه به بابا و مامانم نگفتم.... اگه بفهمن میرن باهاش اساسی دعوا میکنن

شاید فکر میکنه اسپرم اهدایی گرفتی

نه نوشتم بقیه شو صحبت این حرفا نیست 

حالا که خوندید و تموم شد خب بگید که غلطی کنم دیگه.... دارم دیونه میشم. فکرم هیچ جا نمیرسه.... نمیشه ...

نه عامو چرا عین زنای قدیمی هی میگی مردونگی داره اصلا ب کسی چ ربطی ذاره والا اگه من توو جمع بودم اصلا ب تو شک نمیکردم میگفتم واقعا معجزه بوده بیخیال الکی استرس نداشته باش برا بچت خوب نیست

مگه نمیبینی جوابتو داریم میدیم...نگاه نمیکنی آنلاینیارو؟!

نه آنلاین هارو نگاه میکردم نه کامنت میخوندم نه جواب کسی وسطش دادم... تند تند فقط داشتم تایپ میکردم بازم ول کردن رفتن من میخواستم نظر تون بدونم و راهنماییم کنید 

عزیزم مطمعن باش کل فامیلا فهمیدن این خانم مشکل داره و تهمت زده و تعجب کردن 

برا ارامشتم فقط میتونم ازت بخوام اخر نمازات با خدا دردو دل کن و دعا ارامش میگیری انشاالله

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2706