2726
عنوان

باردار شدم مادر شوهرم میگه باید دی ان ای بدی😓

| مشاهده متن کامل بحث + 8122 بازدید | 181 پست
خلاصه بعد اینکه خبر بارداری مو به ننش دادیم.... چند روز بعدش مامانش به من اول یه جور دیگه گفت.... صا ...

عزیزم حتما شوهرت بهش گفته بوده بطور پنهانی یا اینکه از دهنش پریده بوده..وگرنه مادرشوهرت چجوری میاد میگه این بچه معجزست؟!وقتی میگی‌نمیدونسته که دکترا جوابتون کرده بودن

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید تو تصادف شوهرت براش مشکل جنسی پیش اومده که دکترا باروریشو قطع امید کرده باشن.ولی با این وجود نباید دیدشون به تو بد باشه.به هرحال به خواست خدا بچه دار شدید

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

آخر سر سفره انداخت خونه شون منم دعوت کرد. منم رفتم بعد جلو یه عالمه فامیل و همسایه گفت این بچه معجزه خداست طبیعی نیست.... 

دیگه من کفرررررم درومدا.... گفتم الان مردم هزار تا فکر میکنن. 

یهو گفتم مامان جان چرا هی یه بند میگی این بچه معجزه خداست.... مگه چیه.... خب خیلی چیزه طبیعی هست... همه زن و شوهرها بجه دار میشن دیگه.... 

ما که بعد 10 سال و 20 سال زندگی تازه بچه دار نشدیم هی اینجوری میگی.... تازه 2 سالم نشده بچه دار شدیم 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
2728
خلاصه بعد اینکه خبر بارداری مو به ننش دادیم.... چند روز بعدش مامانش به من اول یه جور دیگه گفت.... صا ...

واي بدتر از مادرشوهر من تا ي مدت بعد بارداري و زايمانم همش ميگف اينو نذر كردم ك (مثلا مهدي اسم شوهرم)بچه دار بشه  منم ي بار برگشتم گفتم همچين شما هر كار ميكنيد ميگيد نذر كردم مهدي بچه دار بشه انگار مهدي بچه دار نميشده سرخ شد گف ن ميخواستم زودتر بشه گفتم وقتي خودش نميخواستم بنظرتون نذر شما كاري ميكرد

كلا عادت دارن هر كار ميكنن منت بذارن براشما كرديم

واي بدتر از مادرشوهر من تا ي مدت بعد بارداري و زايمانم همش ميگف اينو نذر كردم ك (مثلا مهدي اسم ...

دقییییقا مثل مادر شوهر من...هر کار مثبتی که اتفاق میفته میگه من دعا کردم و نماز شب خوندم😑😑

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍

اسی زود یه ملت منتظرتن.مردیم از کنجکاوی

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

یهو بیشرف بی حیا ایشالله سر خودشون بیاد.... 

من خیلییییی ابرو برام مهمه.... به مرز سکته میرسم وقتی آبروم جلو کسی بره.... 

اگه شوهرمم عیبی ایرادی داشته باشه.... متنفرم جز خودم کسی بدونه.... 

یهو مادر شوهرم تو جمع جلو همه ی فامیل های پدری و مادری شوهرم برگشت گفت چون نمیخواستم بهت بگم فداتشم که ناراحت نشی.. ولی الان که خداشکر حامله هستی بهت میگم.... شوهرت موقعی که تصادف کرد 50 تا دکتر میدیدنش...همشون گفتن این مردونگی نداره دیگه.... دیگه نمیتونه هيچوقت بچه دار بشه...

وای منکه احساس کردم اون لحظه واسه چند ثانیه نه قلبم میزنه نه دیگه صدایی می‌شنوم.... میخ کوب موندم.... 

خواهرم ولی خیلییییییی حاضر جواب و پر رو و آتیش پاره است.... 18 سالشه.... یهو خواهرم با نهایت عصبانیت و خشونت و با صدای بلند تو جمع بهش گفت 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
2706