2737
2734
عنوان

باردار شدم مادر شوهرم میگه باید دی ان ای بدی😓

| مشاهده متن کامل بحث + 8123 بازدید | 181 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو باشه بیا باهم بریم،، اول شما خودتو ثابت کن بعد من

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
2738
وای اینجوری نگو.... شوهرم مامان شو میپرستید قبلا... از وقتی این حرفا پیش اومده باهاشون دعوا کرده حتی ...

عزیزم اگر شوهرت خووووب میشستشون و رفتار جدی میکرد و قطع ارتباط میکرد تا چند مدتی دیگه تخم نمیکرد مادر شوهرت از رو باد معدش چنین حرفی رو بزنه بهت...

محبت ایدز نداره....بکنید😉🤪👍

فقط میتونم بگم خااااک توی سرت که جرررش نمیدی ک دیه جرات نفس کشیدنم پیشت نداشته باشه ...و خااااااک توی سر شوهرت ک احازه میده گوه خوری کننن توی زندگیت و پشتت نیست همیــــــن نظر دارم کامــــــل و واضح و کمکت میکنه هم

شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼
باع  پربازدید دوس داریا

الان سریع تایپ میکنم کل ماجرا رو میگم.... مگه پر بازدید شه میخوان بیان بهم در خونه جایزه بدن آخه که عشق این کار هارو داشته باشم 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
2706