2703
2553

هر چقدر من از نفهمی و بیشعوری این زنیکه خر بگم کم گفتم. 

دوران عقدم بقدری با خواهر شوهرم منو چزندون که حد و حساب نداره. 

اینم از الان. ایشالله هرکاری میکنه باهام و هرچی میگن فقط سر دخترش بیاد. ایشالله اونم عروسی کرد همین کار هارو کنن باهاش. دلمو خون کرده حیوون پست فطرت 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
معلومه شوهرت چغندره

وای اینجوری نگو.... شوهرم مامان شو میپرستید قبلا... از وقتی این حرفا پیش اومده باهاشون دعوا کرده حتی سیم کارت منو شکوند گفت دیگه نمیخوام رو مخت باشن و عذابت بدن

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   

شوهرت بی غیرته؟

من بودم همونجا میگفتم لابد بچه های خودت از پدرهای مختلفه که الان به من شک داری

دعوا میشد ولی خودشو جمع میکرد

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2706