2733
2734

خانما من پونزده روز دیگه میرم زایمان اولی سزارین بود این یکی هم سزارینه حالا میخام یاداوری کنید بهم چ کارایی لازمه  انجام بدم در مورد پسرم خیلی نگرانم ک من بیمارستانم چکارش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خو بده. پیش مادرشوهری مادری... بسلامتی قبلش دوش بگیر کم تو و شکمت تمیز کن حتما لباس راحتی بردار بخودت لباس زیر فراموش نشه با دکترم مشورت کن اگ شد زود مرخص کمه بیای پیش گسرت

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

خدا حفظش کنه خب یکم واسه پسرتون هم سخت میشه ولی چاره ای نیست اگه خونوادتون هستن که به مادر یا خواهر میسپاری و حتما روزایی که شما بیمارستان هستین بیارنش تا سما رو ببینه اگه هم دورن همسرتون بابد این چند روز هواشو حسابی داشته باشه ولی به هر حال باید کسی به غیر از همسرتون حضور داشته باشه.

2738
خدا حفظش کنه خب یکم واسه پسرتون هم سخت میشه ولی چاره ای نیست اگه خونوادتون هستن که به مادر یا خواهر ...

مادرم ک میاد بیمارستان پیشم خواهرم ندارم پسرم با پدر شوهرم خیلی دوسته و پیش پدرش هم میمونه ولی اونا مردن و کارای بچه داری رو نمیدونن میترسم تو این سرما لختی ببرنش بیرون سردش شه

مادرم ک میاد بیمارستان پیشم خواهرم ندارم پسرم با پدر شوهرم خیلی دوسته و پیش پدرش هم میمونه ولی اونا ...

خب خیلی بسپار  بهشون بگو  آنفولانزا و سرما خوردگی هس مواظب باشن مادرشوهرتم بالاخره هس

خب خیلی بسپار  بهشون بگو  آنفولانزا و سرما خوردگی هس مواظب باشن مادرشوهرتم بالاخره هس

مادر شوهرم توانایی نگهداری نداره یک پاشو بعلت دیسک کمر از دست داده پسرم خیلی ورجه وورجه میکنه توان نداره دنبالش بره اییی خدا

مادرم ک میاد بیمارستان پیشم خواهرم ندارم پسرم با پدر شوهرم خیلی دوسته و پیش پدرش هم میمونه ولی اونا ...

نه هیچوقت این کار رو نمیکنن با این حال تذکر بده و بگو که حساس و خدای نکرده زود سرما میخوره.استرس نداشته باش با توکل به خدا این روزا سریع میگذره ایشالا پاقدمی کوچولو واسه شما و خونوادتون پر از خیر و سلامتی و برکت باشه واسه زندگیتون.

2706