2703
2553
عنوان

هرکی که حوصله داره بیاد مشاوره بده

115 بازدید | 18 پست

اول یکم از خودم بگم...من امسال سال اخرمه و کنکوری محسوب میشم ولی اصلا اهل خیلی درس خوندن نیستم و برخلاف بقیه کنکوریا خیییییلی وقت اضافه دارم منتها دلم میخواد تو این وقتای ازادم کار انجام بدم چمیدونم مثلا یه حرفه ای رو یاد بگیرم یا برم سرکار یا...

توی کارای هنری هم خیلی استعداد دارم توی محاسبات و اینا هم خیلی خوبم 

پیشنهاد بدین بهم اگه جای من بودین تو وقت ازاد چیکار میکردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کلاسهای طراحی داخلی رو شرکت کن و توی داشنگاه هم همین رشته رو بخون . 

اگه علاقه داری

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
اتفاقا رفتم ولی کللییی پول وسایلاش و کلاساش بود

واییی منم دقیقا مثل توام 😑 ..

امسال کنکور دارم ولی اصلا میلم به درس نمیره. وقت ازادم زیاددد دارم من باشگاه میرم ورزش میکنم بیشتر علاقم اینه تربیت بدنی بخونم توخونم تمرین رقص دارم خیلی حداقل روزی 2 ساعت اینا میرقصم. کارم که بنظرم ادم تا مدرک نداشته باشه نمیتونه بره جایی کار کنه با حقوق درست وحسابی وگرنه منم خیلی دوس دارم کار کنم اما خب نمیشه 

2714
کجا هست اصلا؟چقد خوب میشه یزره راجبش بگین

کلاسهای طراحی داخلی رو هم موسسات معماری و اموزشگاه ها برگذار میکنن و هم جهاد دانشگاهی. 

بعصیهاشون( موسسات معتبر و جهاد دانشگاهی و فنی حرفه ای ) مدرک میدن .. 

بعصیها هم صرفا حالت ورک شاپ داره.. و گواهی شرکت در ورک شاپ میدن

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2706