1596
1578

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

خوبه مبارکه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

نظرم اینه که حتما دوس داشتی که خریدی 

پس مبارکت باشه و خیرشو ببینی🌷

کاش براش دعا کنین   یه بیمار ،یه دختر ۵ ساله ،یه همسر دلشکسته وپدر و مادرش که چند ساله کارشون دوا درمون و دعاس.داداشمه        
8

زشته ببخشید 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

مبارکتون باشه....دیگه خریدین نمیتونیم بگیم که پسش بدین...

💪💪💪💪💪 شروع چالش لاغری از ۱۰ دی ۹۸ 🌺 .... وزن اولیه ۶۸. . ...وزن فعلی ۶۷....وزن هدف ۶۰...                                            تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪
1537
1480