1608
1609

👑💓با دلیل 👑💓

خدایا شکرت که به لطف خودت عشقم، امیرمحمدم، بهترین پسری که خودت برام انتخاب کردی الان پیشمه. عشقم ممنون که پیشمی💍👩‍❤️‍👨

نوچ

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

غلط کرده مرتیکه چاقال

همه ارزوها و برنامه ها دخترا توهمون ی شب ختم میشه😪

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

نه چون منم ادمم واسه خودم برنامه هایی دارم احساسات دخترونم اینجوری لقد مال میشه خب

هارلی واسه ملکه جوکر شدن😍خودشو پرت کرد تو اسید جوکر هم باهمه بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه آدم بدیه ولی وقتی یک نفربراش جون میده نباید براش کم بزاره❤😘💑
1615

ن نمیخام حسرتش ب دل خودم بمونه تازه بچمم فردا میگ کو عکست چی بگم شده حتی لباس بپوشم برم عکس بگیرم اینکار میکنم

همه دنیا بخواد و تو بگی نه نخوادو تو بگی آره تموووووومه😍 همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حرووووومه❤❤❤❤
1563
1611