2733
2734
عنوان

رفلاکس نوزاد 20 روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 30 پست

کارایی که وضعیت رو بهترمیکنه ومیدونم رو میگم

اول اینکه شیر رو به مقدارزیاد بافاصله زباد نده کم با فواصل کوتاه تر

مثلا اگه شیرخشک میخوره یه دفعه ۱۵۰ میل هر چهارپنج ساعت نده ۴۰ ۵۰ میل هر دوساعت بده . موقع شیردادن صاف نباشه شیبدار شیربخوره بعدش حتما حدود۲۰ دقیقه چه آروغ بزنه چه نزنه عمود نگه دار و بعدآروغ فوری نخوابونش. رختخوابش شیبدارباشه.

اگه شیرخشک میخوره که شیرخشک مخصوص بخوره

اگه شیرمادرمیخوره که خودت مرکبات و چیزای اسیدی نخور

عرق نعنا نه خودت بخورنه به بچه بده چون رفلاکس رو بدترمیکنه

اگه تهران هستی یا میتونی برو پیش دکترمقدادی تخصص تو رفلاکس بچه هاداره . داروهای رفلاکس چندتاست که به هرکدوم تویه دوره مشخص جواب نداد بایدعوض شه دارویی که بهش جواب نداده یا بهترش نکرده رو نباید ادامه بدی . 

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شیر خودم میدم نمیدونم به چن سی سی میرسه..چطور مگه؟

باید بیش از حد شیر نخوره. اول شیرت ک آبکی تر هست رو بدوش بعد بهش بده

بعدم وزن گیریش باید چک بشه ممکنه دکتر بگه کمکی خشک بدی

تنش سالم باشه دارو میدادی؟ 

ممنون فدات...آره تمام یکسال رو دارو دادم...سر ساعت...شربت رانیتیدین و قطره پدی لاکت میدادم..مطمئن باش اوضاعت از من بدتر نبوده...ناامید نشو...میگذره...من یکسال خونه نشین و افسرده شدم..چون بچم مدام بالا میاورد حجم زیادی..روم نمیشد برم خونه کسی ک کثیف شه..

زندگیتون پر از عشق
2731

اگه واقعا میخوای بدونی کی خوب میشه برو تهران پیش دکتر مقدادی...بت داروی مناسب میده برا بهبودش..و بهت میگه چندماهگی خوب میشه...من دوس داشتم برم شوهرم پایه نبود میگفت خوب میشه خودش

زندگیتون پر از عشق
ممنون فدات...آره تمام یکسال رو دارو دادم...سر ساعت...شربت رانیتیدین و قطره پدی لاکت میدادم..مطمئن با ...

پسرمن خیلی بندرت بالا میاره

ولی محتویات و اسید معده‌ش  میاد تو گلوش و برمیگرده.. ک دکترا میگن ممکنه خدای نکرده ریه ش آسیب ببینه.. و کلا سر این قضیه استراحتش مختل شده بچم. حتی توی خوابم میاد توی گلوشو میسوزونه  ....... مدام بیدار میشه

پسرمن خیلی بندرت بالا میاره ولی محتویات و اسید معده‌ش  میاد تو گلوش و برمیگرده.. ک دکترا میگن ...

دکترشو عوض کن..دکتر بچم خیلی خوب بود..رانیتیدین میداد ک گلوش کمتر بسوزه..چون رانیتیدین اسیدمعده رو کنترل میکنه..بچه منم بیقرار بود..طفلکیا گناه دارن

زندگیتون پر از عشق
2738
دکترشو عوض کن..دکتر بچم خیلی خوب بود..رانیتیدین میداد ک گلوش کمتر بسوزه..چون رانیتیدین اسیدمعده رو ک ...

هر دکتری ک فکر کنی توی شهرمون رفتم

حالا از سه ماهگی ی ذره بهتره.. امید دارم ک خوب شه کم کم

هر دکتری ک فکر کنی توی شهرمون رفتم حالا از سه ماهگی ی ذره بهتره.. امید دارم ک خوب شه کم کم

غصه نخور...همچین این روزا بگذره ک یادت بره...من هر سه شبانه روز یکساعت میخوابیدم..چون باید مواظب میبودم خفه نشه  بچم تقریبا هر 20دیقه یه بار بالا میاورد...بخاطر اینه ک یه ماهیچه کوچولو بالای معدشونه هنوز شله و کامل نشده...اون ماهیچه قوی شه دیگه بالا نمیاره...ان شاالله ک بزودی بچت خوب میشه..

زندگیتون پر از عشق
غصه نخور...همچین این روزا بگذره ک یادت بره...من هر سه شبانه روز یکساعت میخوابیدم..چون باید مواظب میب ...

ممنون عزیزجان

راستش خودمم دوس ندارم این روزای نوزادیش سریع بگذره فقط ناراحت اذیت شدنشم

گفته باید دو هفته بدی تازه یکهفتس ینی برم پیش دکترش؟

نمیدونم اونو. چی بگم واله خودت از دکتربپرس هردارویی که بهت میده بپرس بعداز چندروزاگهدعلایم بهبود ندیدم مراجعه کنم

اگه میتونیددکترمقدادی برو

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
دختر من تا 8ماهگی روزی 30تا40بار از دماغ و دهن بالا میاورد...از8ماهگی تا1سالگی بهتر شد روزی10بار...ی ...

پسر منم همینطور بود ، علاوه بر خودش ، خودمم روزی دوسه بار میرفتم حموم تا هفت ماهگی بعد رفته رفته کمتر شد 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

مجبوری داروهاشو بدی. ندی هربار که بالا میاره، اسید هم میاد بالا و مری رو میسوزونه، ریه ها نابود میشن، بزرگتر شد آسم مبگیره. هر یک ساعت فقط ۵ دقیقه بهش شیر بده‌. حتما شیرت زیاد میاد. اینا توصیه های پزشکم بود و بچم تا شش ماهگی خوب شد

2706