2410
2553
من از هر چی اسم ارین و آریان و آدرین ووووبدم میاد 

من عاشق این اسمام😁شما خودت چی میزاری

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آلوین رایان رادین رادوین آیهان

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2720
😅رفتم دوگانه شدم برگشتم😆😆

ای شیطون😉😂

خودت هرچی دوست داری به دلت میشینه انتخاب  کن .اینجا نظر میخوای میخوره تو ذوقت اسمی که دوست داری از چشمت میوفته😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
من عاشق این اسمام😁شما خودت چی میزاری

نمیدونم... اصلا نمیتونم انتخاب کنم .. 

بازم آفرین به تو تکلیفت معلومه 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
بعداینهمه ماه هنوز انتخاب نکردیم اطرافیامون خیلی تیکه میندازن اذیت میکنن😐🙁😓

خب بازم نکنید..بچه شما دنیا میاد نه مردم..

قراره یه عمر صداش بزنند.پس عجله نکنید.بازم میکنید.از ما چرا میپرسید..خوب فکر کنید.اون پسر بچه قراره یه عمر زندگی کنه پس اسمی انتخاب کنید که حس خوب بگیره..شما تصمیمتون رو بگیرید.

به مردم هم یه جمله بگید..میخواییم موقع تولدش هر کدوم که بهمون حس خوب داد،بگذاریم. .

بعد ،مردم قرار نیست خرج زندگی شما  و بچتون رو بده..احترام قائل بشید.یاد بدید.حرف بزنید..

در پناه خدا..🌾

تا شقایق زندگی باید کرد..🌸🌱
2714
ای شیطون😉😂 خودت هرچی دوست داری به دلت میشینه انتخاب  کن .اینجا نظر میخوای میخوره تو ذوقت ...

وای دقیقااااااا😑

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
خب بازم نکنید..بچه شما دنیا میاد نه مردم.. قراره یه عمر صداش بزنند.پس عجله نکنید.بازم میکنید.از ما ...

اخع دوس دارم ازحالاصداش کنم

نمیدونم... اصلا نمیتونم انتخاب کنم ..  بازم آفرین به تو تکلیفت معلومه

ن والا معلوم نیس😓زودتر انتخاب کن باید ازالان صداش کنی ک توشکمته

اخع دوس دارم ازحالاصداش کنم

خب چرا ناراحت؟!

اول شکر کنید.

با همسرتون مشورت کنید.ما اینجا یه اسمی میگیم و تمام.ولی اون شما هستید که قراره تو خونتون صداش بزنید.اون پسرتون هست که قراره با حرف دیگران حس خوب پیدا کنه یا بد..پس خودتون انتخاب کنید.برید سرچ کنید.معناشون رو بدونید.میدونید معنی یه اسم به فرزندتون شخصیت میده؟!

برید تاریخچه اسم گذاشتن رو دربیارید..خدا بهتون نعمت والایی میده.قدرش رو بدونید.اسم فرزندتون رو می‌گذارید. باارزش بدونید.شما ارزش بچتون رو از ما بهتر میدونید..

تا شقایق زندگی باید کرد..🌸🌱
2706