2726

نه# _به_هیچکدام نویسی

تعداد رای : 70
نظرسنجی
آبتین؟
24
34%
آریا؟
46
65%
بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید اسی خیلی عذر میخوام جفتش بده اصلا قشنگ نیس

😐خواهش میکنم سلیقه باسلیقه فرق داره بنظر ماها ک قشنگه

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

تو بازی تاج و تخت دختره آریا بود 

انقدر  دیدم احساس میکنم دخترونس😯

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

الوین 

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
😐خواهش میکنم سلیقه باسلیقه فرق داره بنظر ماها ک قشنگه

عع کی دوگانه شدی😅خیلی وقت بود ندیده بودمت تو سایت

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
اسم پسرتون؟! حالا چرا ناراحت. .شکر کنید.🙏

بعداینهمه ماه هنوز انتخاب نکردیم اطرافیامون خیلی تیکه میندازن اذیت میکنن😐🙁😓

من عاشق آریا هستم،هفته بعدی جنسیت نی نی مشخص میشه پسر باشه قصد داریم آریا بذاریم

خدای مهربون هزاران بار سپاسگذارم که یکی از زیباترین فرشته هاتو به ما دادی، در پناه خودت حافظش باش  
عع کی دوگانه شدی😅خیلی وقت بود ندیده بودمت تو سایت

😅رفتم دوگانه شدم برگشتم😆😆

2706