2410
2553
عنوان

وقتی خوانواده شوهر حالتونو میگیرن چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

جرات ندارن منو ناراحت کنن اگه ناراحت کن تاوان بدی در انتظارشون خواهد بود 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

سکوت میکنم

اخلاق خودمو عوض میکنم من خوبم و خوش اخلاق ومهربون بگو بخند اهل کمک دادن خودمونی..... 

خیلی صبورم وچیزی ببینم وصلرم سربیاد میکشم کنار ودیگه مهربون وخوش برخورد نیستم  ازبالا برخورد میکنم ورفت وامدم کم میکنم سنگ میشم ویخ باهاشون...

همیشه جواب داده طرفم خودش ب غلط کردن میوفته... 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

فقط به خدا واگذار شون میکنم

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!

اصلا به شوهرت نگو، سعی کن خودت گلیم خودتو از آب بکشی بیرون، یا همون لحظه جواب بده یا تو یه فرصت مناسب تلافی کن و یه حرکت از خودت نشون بده، از خودت ضعف نشون نده، قوی باش

2706