1600
1480

سلام. من بعد از تموم کردن دوره ی زبان کانون زبان می خواستم تدریس کنم. هر جا می رفتم میگفتن یا باید مدرک دانشگاهیت زبان باشه یا دوره ی تی تی سی بگذرونی. منم تصمیم گرفتم برای ارشد، آموزش زبان بخونم. حالا که درسم تموم شده و دنبال کار هستم بازم موسسات میگن باید تی تی سی بگذرونی. با توجه به هزینه های بالا نمی دونم چیکار کنم. می ترسم برم کلاس تی تی سی ولی بازم کار پیدا نکنم. پیشنهاد شما چیه؟

كلا براي تدريس زبان انگليسي بايد تي تي سي بگذروني

معمولا هم دوره هاي تي تي سي همون اموزشگاهي ك ميخاي تدريس كني رو بهت پيشنهاد ميدن

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546

اگه کانون زبان خوندی و نمراتت خوبه تو ازمونای جذب مدرس خود کانون شرکت کن قبول میکنن بعد ک قبول شدی برات تی تی سی میذارن مطمنی بعدش کلاس میگیری

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
8

من مترجمی خوندم تی تی سی هم دارم . چند سالته ؟ اگه می خوای مدرس بشی باید به حقوق کم قانع باشی . تی تی سی رو که گذروندی انتظار نداشته باش همونجا استخدامت کنن باید با معیارهاشون بخونی تا استخدامت کنن . من به شخصه دیگه تدریس نکردم فقط یکسال . چون از حقوقش راضی نبودم اون موقع سنم کم بود الان دیگه نمی تونم با حقوق پایین کار کنم راستش مگه اینکه مجبور بشم بیشتر ترجمه می کنم تا تدریس مگه اینکه تدریس خصوصی باشه عزیز

با خدا باش و پادشاهی کن
1396

و درضمن سواد زبانت رو باید خیلی بالا ببری با یه کلاس زبان انتظار نداشته باش که بتونی راحت مدرس بشی ببخشید انقدر رک گفتم چون نمی خوام دور خودت بچرخی و سردرگم بشی خودت رو تا سطح عالی ارتقا بده تا کار بیاد دنبالت

با خدا باش و پادشاهی کن
من مترجمی خوندم تی تی سی هم دارم . چند سالته ؟ اگه می خوای مدرس بشی باید به حقوق کم قانع باشی . تی ت ...

32 سالمه! بله متاسفانه تدریس درآمدش کمه. ولی خب از هیچی بهتره.

منم ارشدم اصلا بدردم نخورد 

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
1578