2726
عنوان

پسرم تب داره فقط..

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 24 پست
عزیزم آنفولانزاست شاید دخترمنم فقط تب داشت هیچ علائم دیگه ای هم نداشت بعد دو روز تب و بیحالی سردش می ...

خیلی ناراحتشم... فردا میبرمش دکترش 

چقد مواظب بودم انفلانزا نگیره

ن فقط بی قراره و تب داره علائم دیگ نداره  شمام فقط تب داشتید؟

نه عزیزم …بگذریم

پس آنفولانزا نیستش

پاشویش کن بهش آویشن بده وشلغم بده

بعدش خب ببرش دکتر

ازکجا می دونید شاید گلوشمچرک یا افت داشته باشه

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی می ترسم از تب.بچه هام.تب کنن اصلا جرات نمی کنم چشم رو هم بزارم حتی اگه با دارو بیاد پایین. ...

اره جدی خدا هیچ بچه ای را مریض نکنه

پسر من وقتی مریض میشه دیگ یادش میره خوب بشه

خیلی ناراحتشم... فردا میبرمش دکترش  چقد مواظب بودم انفلانزا نگیره

ناراحت نباش ان شاالله زود خوب میشه

حالا ما اصلا بیرون نمیرفتیم که یه وقت آنفولانزا نگیره ولی گرفت اولش تب داشت بعدش علائمای دیگش ظاهر شد

2728
اخه تب ۳۸ از دندون نیست  یه سال و نیمشه  سر بقیه دندوناش تب نکرد

عزیزم لطفا یه پیاز خام و یه سیر له کن به کف پاهاش و کف دستشو شکمش و کمرش بکش اولش کمی گرمتر میشه ولی بعد تبشو میکشه بیرون و باکتری ها ی بدنشو از بین میبره

طعنه ی خلق و جفای فلک و جور رقیب همه هیچ اند،اگر یار موافق  باشد
فردا میبرمش امروز دکترش نبود مرسی عزیزم 

خواهش می کنم عزیزدلم

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا
ووای تب خیلی بده دارم از استرس میمیرم

خیلی بده، من خودم آنفولانزا دارم، دختر و پسرم هم مریض اند

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘