2726

تو گوشی شوهرم نصب کردم 

قابلیت مخفی شدن داشت که طرف نفهمه داری مکالمه هاشو ظبط میکنی 

خفیش کردم اونوقت حالا نمیدونم چجوری بیارمش ک ببینم چیه ظبط شده 

کسی تا حالا کار نکرده؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نمی دونم. عجب چیز هایی به ذهنتون میرسه خدایی. حالا اگر مورد ناجوری دیدید چیکار میکنید؟

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2728

ویرایش گوشی من دوتا گزینه نمایش برنامه پنهان و مخفی کردن برنامه ها رو داره. شاید گوشی شوهرت داشته باشه. بعضی برنامه های ضبط مکالمه، مکالمه رو به طور خودکار تو فایل آهنگها کپی میکنن. پوشه آهنگهاشو یه چک کن.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel