2726
کجایی؟ مغازه کوچیک جای مناسب بخر بده اجاره ، هم روی ملک میره هم ضرر نداره ، و هم اینکه اگ اجاره نرفت ...

با ۵۰ تومن تو روستا هم مغازه نمیفروشن

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کی گفته؟کجایی ک انقدر پرتی از ماجرا؟  منطقت  بگو

عزیرم شما بگو کجایی که با ۵۰ تومن تومن میشه مغازه خرید.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
با ۵۰ تومن چه مغازه ای بخرم نمیدم هیچی

عزیزم شما قرار نیست ک مغازه باز کنی ، شما ملکش میخری میدی اجاره هم پولت از دست نمیره هم ی مبلغی افزایش سالانه قیمت زمین میاد روش و هم اگ زرنگ باشی ی کمک ماهیلنه اجاره میگیری ، اتفاقا الان توی بازار کساد مغازه کوچیک بیشتر خاطر خواه داره تا مغازه بزرگ ، چون فروش کمه نمیتونن خیلی اجاره بدن 

کی گفته؟کجایی ک انقدر پرتی از ماجرا؟  منطقت  بگو

عزیزم شما بگو کجایی که با ۵۰ تومن مغازه میشه خرید.

عزیزم شما قرار نیست ک مغازه باز کنی ، شما ملکش میخری میدی اجاره هم پولت از دست نمیره هم ی مبلغی افزا ...

من ی مغازه کوچیک منطقه ی متوسط ی شهر کوچیک داشتم ۷۰۰ تومن فروختم.

شما میگی با ۵۰ تومن معازه بخره. یاللعجب!!!

شما قطعا خونه داری ، وقتی بری توی بازار میفهمی ک همه براشون از سقف نیفتاده از کم شروع کردن ، 

من ی مشاورم. خانه داری هم میکنم.

اتفاقاخانوادگی هم تو بازاریم‌ 

شما قطعا خونه داری ، وقتی بری توی بازار میفهمی ک همه براشون از سقف نیفتاده از کم شروع کردن ، 

من بحثی ندارم با شما‌

فقط دوست دارم بگی کجا میشه خرید .همین

من ی مغازه کوچیک منطقه ی متوسط ی شهر کوچیک داشتم ۷۰۰ تومن فروختم. شما میگی با ۵۰ تومن معازه بخره. ی ...

خیلی عالی ک  دستت به قیمته ولی تهران توالت ی خونه خ ونه هایشش با خونه ی مناطقش برایری میکنه ، با شهرستان فرق داره ، من با  ۷۰۰پارسال دوتا خونه ۶۰متری معامله کردم ، ادم تا ادم فرق داره ، 

2706