2726
عنوان

به نظرتون فازش چيه؟😕🙄

374 بازدید | 44 پست

من يه مشاور تحصيلي دارم كه خودش پزشكه(سال اخره)...بچه نيستما😂دانشجوام ولي ميخوام رشتمو عوض كنم و كنكور بدم دوباره..(از قبل هم از طريق دوستام ميشناختمش).

من يه تايمي رو تهران نبودم بعد ايشون خيلي اصرار داشت كه حتما يه جلسه حضوري درمورد ازمون اينا صحبت كنيم،بعد كه من اومدم تهران پرسيدم كه كدوم اموزشگاه بيام گفت بيمارستانم امروز ،غروب كاري نداري؟گفتم نه بعد گفت اوكي يه جا هماهنگ كنيم منم رفتماون لوكيشنو ،خيلي گفت ميام دنبالت ولي قبول نكردم🙄از اسنپ كه پياده شدم ز زدم ديدم با ماشين اومده بود دنبالم و من گفتم اوكي يه جا پارك كنين شما منم يه كافه ميشنم تا بياين(يكي دوماه قبلش تو اينستا فالوم كرد بعد يه روز ديدم همه ٦٠ تا پستمو از اول تا اخر لايك كرده🤦🏻‍♀️😂يعني متوجه شده بودم از مدل حرف زدن ايناش كه انگار حسي داره!)خلاصه گفت اره بيا ميريم يه كافه خوب كه هميشه ميرم ميشينيم (كاملا گرفتم كه حسي داره از مدل نگاه كردن و حرف زدنش)

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ديگه خيلي ضايع بود اگه نميرفتم چون اشنا هم بود

رفتيم يه كافه يه كم راجع به درسا و ازمونا حرف زديم بقيه اشو از خودش گفت شغلش درسش خونوادش درامدش🙄جد و ابادشو تعريف كرد🙄

2728

یاد اون تاپیک تخیلی داستان اشنایی با نامزدش افتادم

که مشاور کنکورش بود و ازدواج .... عکس نامزدشم اخرش گذاشت

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

مبارکه

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️

از كافه گيتار گرفت و يه ذره خوند بعدش پاشيديم من كارتو تحويل دادم كه حساب كنم هررركاري كردم نذاشت و به زور كارتمو پس داد منم همش ميگفتم بابا قرار واسه كاره من بوده درست نيس ولي نذاشت حساب كنم اخرم تشكر كردم گفت مرسي از تو كه افتخار دادي و اومدي🙄

2706