2726
عنوان

یه مرد خوشتیپ ! + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببینم خودتو🙄

من نظرمو گفتم 

چ ربطی داشت 

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
ببینم خودتو🙄

طفلکی نگفت من خوشگلم که. گفت زنش زشته.راست میگه دیگه.با یه عالمه عمل و آرایش هنوز اینه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2728
آره بابا تو ازش خوشگل تری    

صد البته😝

چرا فکر میکنید وقتی میگن فلانی زشته یعنی من ازون خوشگل ترم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
پوریا پور سرخ ! آخه اینم شد قیافه ؟!

از شادمهر بهتره.صبر کن الان یه جذاب پیر برات میذارم😎

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

زنش قشنگتره .خودش هم معمولیه رو به پایینه هم خصوصیت مردانه اش کمه .حالا چون کارشو‌دوست دارید ظاهرش براتون خوب میاد .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خیلیی ربط داشت     هیچکس زشت نیست  مثلا مادری شما بچتم از شما الگو میگیره  با ...

چی بگم ولی من از چهرش خوشم نمیاد.

خیلی هم خوبه  کی یاد میگیریم برچسب نزنیم قضاوت نکنیم

من به سیرت آدما اهمیت میدم نه صورت.حالا صورت زشت باشه چه اهمیتی داره اصل باطنه.صورت  معصوم و طبیعی نداره و این زشتش کرده

2706