1542
1541
عنوان

یه مرد خوشتیپ ! + عکس

422 بازدید | 38 پست

دوستان به نظرتون این آقا به عنوان یک فرد 46 ساله که 4 سال دیگه میشه 50 سال زیادی جذاب نیست ؟ آخه مگه میشه این حجم از خوشتیپی و جذابیت در این سن   

ن خیلیم زشته 🤨

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

چ زن زشتی😒

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
1546

معمولیه رو به پایینه

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
1432

پوریا پور سرخ رو با اون سنش بگی باز یه چیزی.این چیه ایششششش

دقت کردی اکثر وقتا هرچی میخوای برعکسش میشه😐خدایا با این وجود بازم شکرت🙏 حتما حکمتی تو کاره که ما آدما یا نمیفهمیم یا دیر می فهمیم

دوسش دارم شادمهرو 😍😍

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
1601
ببینم خودتو🙄

من نظرمو گفتم 

چ ربطی داشت 

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
ببینم خودتو🙄

طفلکی نگفت من خوشگلم که. گفت زنش زشته.راست میگه دیگه.با یه عالمه عمل و آرایش هنوز اینه

دقت کردی اکثر وقتا هرچی میخوای برعکسش میشه😐خدایا با این وجود بازم شکرت🙏 حتما حکمتی تو کاره که ما آدما یا نمیفهمیم یا دیر می فهمیم
1547