2726
من رژیمشو گرفتم ولی هنوز انجام ندادم

میشه رژیمتو بذاری ببینم چه جوریه . البته میدونم رژیم هر کس بر اساس مزاج و وزن و قدش فرق میکنه . ولی میخوام بدونم حدودا چه جوریه که سفارشش بدم‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رژیمشو گرفتم ولی هنوز انجام ندادم

شما تردمیل هم دارین؟ منم دارم ولی حوصله ندارم باهاش کار کنم .‌یعنی دنبال یه انگیزه هستم . ولی به نظر من هیچ ورزشی به اندازه تردمیل لاغر نمیکنه 

2728

ن هنوز تردمیل نگرفتم پیاده روی خیلی مهمه حتی توی رژیم اگر مشگل نداشته باشی ۳۵ دقیقه پیاده روی بدون وقفه رو اکثرا به همه میدن، حتی چقدر مجاز به شیرینی اینا مجاز هستین ، یک وعده ازاد هم دارین که در هفته به جای یکی از وعده ها یک ساعت ازاد هرچی خواستین بخورین

اول برای سلامتی امام زمان(عج) بعد برای مادرم صلوات بفرستید😍😍😍
رژیم من شیر دهی بعد هم با توجه به مریضیهایی که داریم و وضع معده و اضافه وزنی که داریم 

عزیزم میشه بگی چه مدت استفاده کردین ؟ وزنتون چقدره ؟ تو چه مدت وزن کم کردین؟ 

عزیزم میشه بگی چه مدت استفاده کردین ؟ وزنتون چقدره ؟ تو چه مدت وزن کم کردین؟ 

اهان ببخشید گفته بودین شروع نکردین . میشه عکس رژیمتونو واسم بفرستین . کلا دوس دارم سبک رژیمشونو ببینم .البته اگه اشکالی نداشته باشه 

من پسرم تازه شیش ماهش شده وقت ورزش اونقدری ندارم حتی یه وقتایی کاهای خونه رو کامل نمیرسم انجام بدم یه نمونه برات میزارم مثلا روز دوشنبه

صبحانه. نهار  شام     ارده شیره شیرین پلوبا سالاد شیرازی.  سوپ 

من تمام وعده هام سالاد دارم بدون پیاز ولی برای خواهرم این طور نیست

مثلا ازتون میپرسه چه غذاهایی دوست داری خواهر من گفته پلو و خورشت خودشون بیشتر وعده هاش رو اونجوری دادن ولی اندازه و نوع پلو خورشت اصولی 

بعد هم هر دوره بیست و یک روز و این برنا مال همون دورست 

اگر وقت میکنی رژیمش رو بگیر ولی توی اینستا رژیم دکتر کرمانی هم دنبال کن و تحقیق کن به نظر من انگاری اون ب تره

اهان ببخشید گفته بودین شروع نکردین . میشه عکس رژیمتونو واسم بفرستین . کلا دوس دارم سبک رژیمشونو ببین ...

راستی یه چیزی غذاهایی که توی رژیم داری رو دستور درست کردنش رو براتون میفرستن دقیق و اندازه ای که باید خورده بشه و مکمل داروی شیمیایی هم میگن اگه لازم باشه به من شیر افزا و مولتی ویتامین گفتن بخورم چون شیر میدم

من پسرم تازه شیش ماهش شده وقت ورزش اونقدری ندارم حتی یه وقتایی کاهای خونه رو کامل نمیرسم انجام بدم ی ...

میوه و اینا هم داره ؟ خرما چی ؟ اخه من یه مشکلی که دارم به خاطر کیستم و اینکه پلی کیستیکم باید همش چیزای طبع گرم بخورم و سردی مثل سالاد و .... نخورم

همه این خصوصیات رو قبلش میپرسن ازتون و میگن اگر مشگلی دارین بنویسین یا از غذایی بدتون میاد بگین جواب بعد هم پشتیبان دارن که خودت مشخص میکنی میخوای تلفنی باشه یا تلگرام که هر سوالی داشته باشی بهت جواب میدن من میوه نیم کیلو در روز دارم بعدم میگن چی بخوری بهتره یا چی نخوری ،من چهار لیوان شیر  یا ماست دارم قند تا شیش تا مجاز که من اصلا نمیخورم نهایت دوتا

همه این خصوصیات رو قبلش میپرسن ازتون و میگن اگر مشگلی دارین بنویسین یا از غذایی بدتون میاد بگین جواب ...

مرسی گلم از راهنماییت . ایشالا به وزن ایده الت زود برسی .‌

ممنون عزیزم شمام همینطور دعا کن بتونم چون خیلی ناراحتم بابتش وزنم خیلی بالاس

رژیم با همه توضیحات ش ده صفحه میشه دلیل این که نفرستادم این بود اگر بازم سوالی داشتید بفرمایید بعدم روز شروع دوره رو خودتون مشخص میکنید ولی نهایت تا بیست روز بعد گرفتنش باید شروع کنید

ممنون عزیزم شمام همینطور دعا کن بتونم چون خیلی ناراحتم بابتش وزنم خیلی بالاس  رژیم با همه توضی ...

اخی  . منم خیلی ناراحتم 😑. شما وزنتون چنده ؟ من قدم ۱۶۵ . وزنم ۷۶ بود که فکر کنم دوباره شدم ۷۸ . شما باز خوبه بچه داری . من بچه هم ندارم هنوز 

2706