2726
عنوان

عذاب وجدان شدید دارم کمکم کنید

506 بازدید | 47 پست

من ۱۴مهر رفتم آزمایش خون تو یکی از معتبرترین آزمایشگاه های شهر(چون دوماه بود پریود نمیشدم برای تست بتا)

بتام کاملا منفی بود حتی ۱هم نبو آبان ماه دیگه شد سه ماه که پری نیومد گفتم حتما بخاطر مسافرتای پی در پی هست الکی یه بی بی چک زدم مثبت شد شوکه بودم

فرداش رفتم سونو دکتر چیزی نمیگفت یهو صدای قلب پخش کرد هنگ کرده بودم شوکه بودم

ما کاملا پیشگیری داریم قرص خورده بودم 

تصمیم به سقط گرفتم و ساکشن شدم

الان هر شب صدای قلبش تو گوشمه تو خونه هی صدای بچه میشنوم 

رفتم دکتر بهم فلوکستین داده بدتر شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور دلت اومد صدای قلبش را گوش کردی و سقطش کردی؟نمیشد به دنیا بیاریش؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2728

وای چطوری دلت اومده 🤦‍♀️

چطوری سقط کردن برات مگ جرم نیست بچه سالم سقط کردن؟؟؟

شاید اگ بچه بیاری یادت بره 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

فکر کن ۴ تا بچه داشته باشم "پنجمینو ناخاسته باردار بشم تو اوج بدبختی باشم ،سقط نمیکنم "چون درسته من نخواستم ولی خدا که خواسته "برای من کشتن بچه خیلی سخته""حالا قصه نخور چیزیه که شوده تازه

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
2706