2737
2734
عنوان

یه دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 25 پست

منو خیلی ها میگن شبیه سلنا گومزم قبلا هم میگفتن شبیه سوسانو هستی

زمانی که سریال جومومگ پخش میشد هر کی منو میدید میگفت...

یه هم کلاسی هم داشتم عین شهره لرستانی بود خیلی شباهت عجیبی داشت

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من انگار بدل اون بازیگر چشم سبزه ی ماه و پلنگه همه هم میگن بهش

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
2728
2738
وقتی یکی دیگه هم بهش گفته حتما شبیهشه ... شاید شما بهش حسودی میکنی😄😁

نه والا حسودی چیه 

یه دوست پسری داره پسره بور موهاش بلند اصلا خیلی اوکیهههه لنتی 

بچه ها حسودی میکنن میگن اه اه پسره سرتره این چیه 😂😂😂

شبیه نیست

خوشگل بود واقعا؟

خیلیا میگن خوشگله

خیلیا میگن اصلا نیست

خیلیا میگن خیلیم زشته 

خیلیا میگن بانمکه خیلی 

خیلیاااااا میگن وای دوست پسرش خیلی خوشگله میخوان مخشو بزنن میگن پسره ازت خیلی سرتره 

من دیگه خودمم نمیدونم خوشگله یا زشت 

خوشگل بود واقعا؟ خیلیا میگن خوشگله خیلیا میگن اصلا نیست خیلیا میگن خیلیم زشته  خیلیا میگن ب ...

حتما خییلی خاصه کاش عکسشو میزاشتی ببینیم

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....