2410
2553
عنوان

یه دوست دارم

207 بازدید | 25 پست

بچه ها من یه دوستی دارم ادعا داره شبی گوگوشه😂😂😂

وای یعنی من میمیرم از خنده 

امروز رفته بودیم بیرون یهو یه پسره برگشت بهش گفت وای چقدر شما شبی جوونیای خانوم گوگوشی

ما ام برای اینکه اذیتش کنیم گفتیم برای اینکه مخ بزنه گفته😂

از این دوستا دارین شبی هنرپیشه ها یا کلا سلبریتیا باشن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اره

دوستم بقران شبیه مرحوم سمندون بود. حتی دندوناش.

چقدر افه میومد برامون. مام دلمون میسوخخت هیچی نمیگفتیم. 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2714

من بچه بودم بهم میگفتن شبیه گوگوشی 

من نمیشناختمش

فکر میکردم یه آدمیه که دوتا گوش دراز داره😁

اینقدرررر ناراحت میشدم😅

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

وقتی یکی دیگه هم بهش گفته حتما شبیهشه ... شاید شما بهش حسودی میکنی😄😁

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....

چه دوست بدشانسی...

به من میگن شبیه هانده آرچلی...(الکی)

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2706