1600
1480
عنوان

یه دوست دارم

204 بازدید | 25 پست

بچه ها من یه دوستی دارم ادعا داره شبی گوگوشه😂😂😂

وای یعنی من میمیرم از خنده 

امروز رفته بودیم بیرون یهو یه پسره برگشت بهش گفت وای چقدر شما شبی جوونیای خانوم گوگوشی

ما ام برای اینکه اذیتش کنیم گفتیم برای اینکه مخ بزنه گفته😂

از این دوستا دارین شبی هنرپیشه ها یا کلا سلبریتیا باشن؟

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

اره

دوستم بقران شبیه مرحوم سمندون بود. حتی دندوناش.

چقدر افه میومد برامون. مام دلمون میسوخخت هیچی نمیگفتیم. 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
1546

من بچه بودم بهم میگفتن شبیه گوگوشی 

من نمیشناختمش

فکر میکردم یه آدمیه که دوتا گوش دراز داره😁

اینقدرررر ناراحت میشدم😅

سردار سلیمانی 🖤💚💙                          
8

وقتی یکی دیگه هم بهش گفته حتما شبیهشه ... شاید شما بهش حسودی میکنی😄😁

من یه نابود شده از خیانتم ... هنوزم نفس میکشم ولی دیگه زنده نیستم... اگه دلت خاست برای آرامش دلم یه صلوات بفرست ....

چه دوست بدشانسی...

به من میگن شبیه هانده آرچلی...(الکی)

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

دوستام  میگن   شبیه   سوگندم   مامان  دوستم  میگه  انگار  از  روی پریناز ایزد یار  کپی  گرفتنت   مامانم میگه  عینهو  ننه ی فولاد زره ای  

بچه شیعه . . . . . برای ظهور آقا صلوات / ما اهل کوفه نیستیم..علی تنها بماند/ جانم فدای رهبرم ..سید علی خامنه ای
1403

منو خیلی ها میگن شبیه سلنا گومزم قبلا هم میگفتن شبیه سوسانو هستی

زمانی که سریال جومومگ پخش میشد هر کی منو میدید میگفت...

یه هم کلاسی هم داشتم عین شهره لرستانی بود خیلی شباهت عجیبی داشت

بعد از 5 سال به حاجت محالم رسیدم حال خوبمو برای همه ی حاجت دارا آرزو میکنم  حاجتمو مدیون دعاهای شمام 

خواهر من انگار بدل اون بازیگر چشم سبزه ی ماه و پلنگه همه هم میگن بهش

من یه نابود شده از خیانتم ... هنوزم نفس میکشم ولی دیگه زنده نیستم... اگه دلت خاست برای آرامش دلم یه صلوات بفرست ....
1578