2410
2553

سلام بچها من برای رقص تک نفره نامزدیم عروس مهتاب یاسمن دنس و تمرین کردم 

برای رقص دو نفره هنوز انتخاب نکردم اهنگی رو 

ولی  از اون موقعی ک فیلم اون عروس رو دیدم ک وقتی داشت میرقصید افتاد میترسم خدایی نکرده منم بیوفتم 

میگم ب جای کفش پاشنه بلند صندل لژ دار بپوشم 

نظرتون چیه ؟ ضایع نیس ؟ از این صندلای مجلسی منظورمه ها

اخه میترسم😑😑😑

تارو پودم ... تو بگو ، با دل تنها چه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا صندل عالیه

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2720

کفش پاشنه بلند بپوش

ی کفش شیکم ازینایی تختن کفشون بخر قبل رقص عوض کن لباست شبیه لباس عروس باشه دیده نمیشه دعاکن ماهم شوور گیرمون بیاد😂✌

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2714
حالا نکه بترسم استرسشو دارم 🙃

زیر لباس معلوم نمیشه کفشت ،یه کفش راحت بپوش 

عروس عمه ی من قدش بلنده اصلا پاشنه بلند نپوشیده بود گفت نمی تونم دیگه بپوشم یه کفش تخت پوشیده بود شبیه کفش باربی خیلی هم قشنگ بود

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706