1874
1955

سلام بچها من برای رقص تک نفره نامزدیم عروس مهتاب یاسمن دنس و تمرین کردم 

برای رقص دو نفره هنوز انتخاب نکردم اهنگی رو 

ولی  از اون موقعی ک فیلم اون عروس رو دیدم ک وقتی داشت میرقصید افتاد میترسم خدایی نکرده منم بیوفتم 

میگم ب جای کفش پاشنه بلند صندل لژ دار بپوشم 

نظرتون چیه ؟ ضایع نیس ؟ از این صندلای مجلسی منظورمه ها

اخه میترسم😑😑😑

تارو پودم ... تو بگو ، با دل تنها چه کنم

اتفاقا صندل عالیه

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

کفش پاشنه بلند بپوش

ی کفش شیکم ازینایی تختن کفشون بخر قبل رقص عوض کن لباست شبیه لباس عروس باشه دیده نمیشه دعاکن ماهم شوور گیرمون بیاد😂✌

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1983
1967
حالا نکه بترسم استرسشو دارم 🙃

زیر لباس معلوم نمیشه کفشت ،یه کفش راحت بپوش 

عروس عمه ی من قدش بلنده اصلا پاشنه بلند نپوشیده بود گفت نمی تونم دیگه بپوشم یه کفش تخت پوشیده بود شبیه کفش باربی خیلی هم قشنگ بود

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

کفش پاشنه بلند که میگیری دقت کن پاشنه اش مربعی باشه راحت تره باهاش رقصیدن و راه رفتن

گروه سبز😍وزن اولیه:60😫.....وزن فعلی:53/800😊.....وزن هدف:52😍امسال کادو تولدم به خودم تثبیته😇توکه زحمت کشیدی تااینجاشو خوندی دعا کن به وزن دلخواهم برسم ازخداکه پنهون نیست ازشما چه پنهون فعلا هدفم لاغر کردن بازو هامه 💪من همش به عکس دیر میرسم  حتی اگه از اول تاپیک باشم منو توتاپیکت دیدی خودت دوباره عکسو بزار   عکس هرچی هم بود اشکال نداره باز بزار  نزاری خوابم نمیبره  فضولم خودتی 😈
1974

یعنی اینقدر زود قبولش کردی استارتر؟!!! 

پسره رو که مهندسی خونده 

گفتی چهره اش به دل نمیشینه

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
لژ دار میگه ها

خب من مگه تخت گفتم؟؟؟ 

صندل لژ دار خوشگل برای عروس

خیلیم راحته 

کفش تخت بپوش من لژدار پوشیدم پام پیچ خورد😑

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤