1542
1578

سلام بچها من برای رقص تک نفره نامزدیم عروس مهتاب یاسمن دنس و تمرین کردم 

برای رقص دو نفره هنوز انتخاب نکردم اهنگی رو 

ولی  از اون موقعی ک فیلم اون عروس رو دیدم ک وقتی داشت میرقصید افتاد میترسم خدایی نکرده منم بیوفتم 

میگم ب جای کفش پاشنه بلند صندل لژ دار بپوشم 

نظرتون چیه ؟ ضایع نیس ؟ از این صندلای مجلسی منظورمه ها

اخه میترسم😑😑😑

تارو پودم ... تو بگو ، با دل تنها چه کنم

اتفاقا صندل عالیه

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

کفش پاشنه بلند بپوش

ی کفش شیکم ازینایی تختن کفشون بخر قبل رقص عوض کن لباست شبیه لباس عروس باشه دیده نمیشه دعاکن ماهم شوور گیرمون بیاد😂✌

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1546
1566
حالا نکه بترسم استرسشو دارم 🙃

زیر لباس معلوم نمیشه کفشت ،یه کفش راحت بپوش 

عروس عمه ی من قدش بلنده اصلا پاشنه بلند نپوشیده بود گفت نمی تونم دیگه بپوشم یه کفش تخت پوشیده بود شبیه کفش باربی خیلی هم قشنگ بود

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

کفش پاشنه بلند که میگیری دقت کن پاشنه اش مربعی باشه راحت تره باهاش رقصیدن و راه رفتن

خواهر‌گلم که داری امضامو میخونی میشه بادل پاک و مهربونت برای حاجت دلم و خوشبختیم یه صلوات بفرستی ان شاالله خدا بهترینا رو نصیبت کنه🤩😍😘
1537

یعنی اینقدر زود قبولش کردی استارتر؟!!! 

پسره رو که مهندسی خونده 

گفتی چهره اش به دل نمیشینه

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️
لژ دار میگه ها

خب من مگه تخت گفتم؟؟؟ 

صندل لژ دار خوشگل برای عروس

خیلیم راحته 

کفش تخت بپوش من لژدار پوشیدم پام پیچ خورد😑

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1547