1608
1605
عنوان

باردارا زودی بیایین، کمک😢😓

124 بازدید | 14 پست

من 2 الی 3 روزه که حس میکنم دارم باز میشم از داخل، و پشت کمرم سمت پایینش یه جوری میشه حالت پریودی ولی خفیف...! 

من 25 هفتم الان، برای این نیست که نی نی داره بزرگ میشه🤔

طبیعیه....؟🤦🏻‍♀️

از چیه...؟ شما هم براتون پیش اومده...؟ 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

فقط برو دکتر .حس انقباض هم داری ؟ کار سنگین کردی ؟

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
1522
گفتی به دکترت؟؟

2الی 3روزه اینجوری شدم، 26 نوبت دکتر دارم...! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
1615
فقط برو دکتر .حس انقباض هم داری ؟ کار سنگین کردی ؟

نه فقط پایین کمرم یه حس باز شدگی نمیدونم چجوری بگم ولی انقباضی نیستااا..! 

دو سه روزه خیلی حرص و جوش خوردم از اون نیست...؟ 🤦🏻‍♀️😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه با استراحت خوب نمیشه برو دکتر.

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
نه فقط پایین کمرم یه حس باز شدگی نمیدونم چجوری بگم ولی انقباضی نیستااا..!  دو سه روزه خیلی حرص ...

استراحت کن خوب میشی اگه شکم اولین طبیعیه داره لکنت بار میشه حواست به لکه بینی و اینا هم باشه 

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
استراحت کن خوب میشی اگه شکم اولین طبیعیه داره لکنت بار میشه حواست به لکه بینی و اینا هم باشه 

بله نی نی اوله...! 

نه لکه بینی ندارم خدارو شکر...! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1601