2733
2734
عنوان

دوباره خوابهای عجیب و غریب من

227 بازدید | 24 پست

خواب دیدم از جنگل پاییزی عبور کردم و مردی در حال عبادت راهی رو بمن نشون داد که از جنگل سبز میگذشت من از جنگل زرد و پاییزی رد شدم و ب جنگل انبوه شاداب ولی نااشنا پاگذاشتم

ترسیدم وخواستم دوباره ب جنگل پاییزی برگردم

ولی تا خواستم برگردم دیدم زیر پام خالی شد و سریع برگشتم ب عقب اخر ب اجبار از جنگل عبور کردم

این روزها همش خواب دو وجه زندگی متفاوت میبینم مثل خواب جنگل پاییزی و جنگل انبوه و سرسبز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگاه باش ۷سال خشکسالی و ۷سال وفور نعمت در راه است

بخدا غیر این تعبیز بلدنیستم

البته فک کنن برعکس گقتم😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2728

عین داستان نوشتی...چه ادبی...😁

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2738
2706