2703
2553
عنوان

دخترم پستونکwee رو خیلی سخت میگیره

114 بازدید | 17 پست

دوستان آیا مارک پستونک تاثیری داره؟؟دخترم پستونکش wee هستش ولی ب زور شاید نهایت ۳دقیقه بگیره  واسه همین یکسره سینه تودهنشه.کسی تجربه ای داره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بی بی لند بخر 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2456

ارتودنسی گرفتی یا معمولی؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
من بی بی لند سیلیکونی براش گرفتم با تمرین زیاد خورد و معتادش شد😂

دقیقا پسرمنم معتاد بی بی لند شد😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2714
چطور دلتون میاد پستونک بدید

عزیز من ماه آینده باید برم سرکار باید ی چیزی باشه که وقتی نیستم یکم آرومش کنه.وگرنه منم مریض نیستم ب بچم بیخودی پستونک بدم.گاهیم اصلا گرسنه نیست فقط آرامش میخواد انقد سینه تو دهنشه زیادی شیر رو بالامیاره گریه میکنه

ارتودنسی گرفتم چطور مگه؟؟

بعضی بچه ها معمولی را بهتر میگیرن.ربطی به مارک نداره.چند دقیقه دستت را پشت پستونک بگیر تا بهش عادت کنه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706