2726
عنوان

چرا انقد اسم های جدید رو بچه هاتون میزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 66 پست

بخدا اسم بچه ی یه نفر انقدر پرسیدم دیگه روم نمیشه بپرسم😂😂😂

یادم میره اسم ش سخته 

خیلی هم دیر به دیر میبینمشون

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه هوی میگی اگه برگشت که خب اگهبرنگشت میگی هوی با تو ام

دیگه دنیا درحال پیشرفته اسم های عجیب غریب ونمیپسندم ولی بعضیاشون خولن تازه ذهن بچه ها باز میشه😊

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728
وا مگه اسم و حفظ میکنن  اتفاقا اسمای الان بهترن اکثرنشون چون اسم های اصیل ایرانی هستن و من بی ...

موافقم😎😘

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
تازه قدیما انقدر فاطمه زیاد بود  اولی میشد فاطمه  دومی میشد فاطمه پریم  سومی رو صد ...

فاطی

فاطمه

فاطیما

فاطما

فاط1

فاط2

و

.....

یکی تموم آرزو های منو شکسته و تبر رو گذاشته رو دوش من !
2706