1542
1480

حفظ کردن میخواد 

مگه درسه؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

مگه باید حفظ کنن...؟

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

یعنی چی؟ مگه حفظیه؟ اسم دیگه باید جدید باشه دیگه.... کلثوم و اصغر که نمیتونی بذاری رو بچه ها

مسخره نمیکنم از لحاظ قدیمی بودن میگم

هیچکس درباره حقیقت کنجکاو نیست... فقط چیزایی رو که باور دارن بعنوان حقیقت می‌پذیرند! لطفا اگر میتونید مودبانه، بدون توهین، تمسخر، تحقیر، پرخاشگری و فرافکنی راجع به اختلاف عقیده ای که داریم، صحبت کنید، ریپلای کنید.من شدیدا روی این موضوع حساسم. ممنونم💙اگر هم جواب ندادم، به حساب کم آوردن، نداشتن اطلاعات، جا زدن و... نذارید. نمی‌تونم و نمیخوام وقت و حوصله و اعصابم رو پای فرافکنی های یک آدم مجازی بذارم.لطفا توی تاپیک های خودم و دیگران مدام ریپلای نکنید به امضام گیر بدید🙃اینقدر از دعواهای بیخودی بعضی از کاربرا که فقط دنبال اذیت هستن یا حرفای من متوجه نمیشن و فقط میخوان ریپلای کنن حمله کنن به آدم، خسته شدم که این امضا رو گذاشتم!
8

وا مگه اسم و حفظ میکنن 

اتفاقا اسمای الان بهترن اکثرنشون

چون اسم های اصیل ایرانی هستن و من بیشتر ترجیح میدم تا عربی

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
1403

بخدا اسم بچه ی یه نفر انقدر پرسیدم دیگه روم نمیشه بپرسم😂😂😂

یادم میره اسم ش سخته 

خیلی هم دیر به دیر میبینمشون

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁
یه هوی میگی اگه برگشت که خب اگهبرنگشت میگی هوی با تو ام

دیگه دنیا درحال پیشرفته اسم های عجیب غریب ونمیپسندم ولی بعضیاشون خولن تازه ذهن بچه ها باز میشه😊

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1578