2726

خیلیامون اینطوریم😓😓

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
از ته قلبم برات دعا میکنم عزیزم فردا زایمانمه انشالله خدا صدامو بشنوه و یه بچه سالم هم نصیب شما بشه.

موقع زایمان براش دعا کن

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
شوهرم روزی صد و خورده ای درامدشه منم از پول طلاها و اینم ماهی500 دارم ک کامل میره براکرایه خونه همش

یعنی بالای سه تومن اجاره ميدين؟ چقد زياااد، ولی اکثرا همینه زندگيامون دیگه صبح برو شب برگرد بخور و نمیر

الان دیگه همه وضعشون همین شده دائم باید کارکنیم آخرشم هیچی به هیچی،ما امشب مثلا رفتیم خرید فقط مایحتاج خونه رو گرفتیم مثل شوینده ها و حبوبات و خوراکی و اینا از هرکدومم خیلی کم برداشتیم ۸۰۰ تومن کارت کشیدیم خدا لعنتشون کنه که سفره مردمو کوچیک کردن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤️لطفا برای شفای همه ی مریضا دعا کنید😘
منم دلم بچه میخواد خیلی انقد که افسرده شدم ولی شش ساله زنشم نه لباس عروس پوشیدم نه سرپناهی داره بریم ...

یعنی عقدین هنوز؟

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
از ته قلبم برات دعا میکنم عزیزم فردا زایمانمه انشالله خدا صدامو بشنوه و یه بچه سالم هم نصیب شما بشه.

الهی ک زایمان راحتی داشته باشی و بچت زیر سایه پدرمادر بززگ بشه توروخدا برا مادرشدن من دعاکن

2706