1542
1480

؟؟؟😁

_شاهین،شاه من؟ +جانم دلی،دلنازم؟_به نظرت رنگ چشمای بچمون چه رنگی میشه؟قهوه ای مثل من یا طوسی مثل تو؟🙃❤+ترکیب من و تو عزیزم،رنگ گوهی😐😂والاااا مگه ترکیب قهوه ای و طوسی چیزی جز گوهی میشه؟😂😂      عاشق شدم کاش ندونه~دست دلم رو نخونه~اگه بدونه میدونم~دیگه با من نمیمونه♥️                         دیوونه اگه بری دیگه دلخوشی برام نمیمونه~این و بدون که دوست دارم من دیوونه~هیچکسی قدرت و مث من نمیدونه♥️  من با تو هستم و با تو این دنیارو عشقه❤😍💍         تتلیتی اصیل😬👨‍🎤  ❤sh💍    نو بهار است در ان کوش که خوشدل باشی~که بسی گُل بدمد باز و تو در گِل باشی                                        تیکر یلداااااایی🍉😁آی لاو یو یلدا😂🍉یلدا آی لاو یو🍉😁بنده عاشق یلدا یا همون شب چله ی خودمون اَستممم🍉😂 آخ تو شب یلدای منی~دیوونه ی دوست داشتنی😁😍ای انار انار دون دونه از فردای خود کسی چه میدونه😅🍉آی انار انار بیا به بالینم شبنم گل نار بیا به بالینم😁🍉

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
1432
1601

۶سال..الان باردارم🤰🙂

دعا کنید ب سلامت بیاد بدنیا انشااله❤❤❤

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر قشنگم بی صبرانه منتظرتم...کلی بغلت کنم و بوت کنم❤خداااااااجونم‌ شکرت‌ بابت هدیه ات..خودت مواظبش‌ باش 💖😍😍😍😍برای سلامتی نی نیم‌ صلوات میفرستی؟!🌷🌷

۵ 

‏دلم یه اتفاق خوب می‌خواد،😍 نمیدونم شاید یه چیزی شبیه به معجزه🙏. یه چیزی که حالِ این روزامو عوض کنه و با خرده نباتای ته‌نشین شده‌ی وجودم روزام رو شیرین کنه!😔 دلم می‌خواد یه اتفاق خوب بیفته و من باورش کنم😞، بدونِ اینکه این بار باورم شکسته بشه...😔😔
1578