2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من پسرام سه و نیم و چهارونیم ساله هستن هر دوسه ماه یبار یه اد میخرم میدم بهشون 

دکتر گفته؟ یا خودتون میدین؟ پاییز و زمستون میدین یا فصلش مهم نیست

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

میگن نه ولی من میدم چون تو کشورمون مواد غذایی غنی نیس

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

نه

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2714
دکتر گفته؟ یا خودتون میدین؟ پاییز و زمستون میدین یا فصلش مهم نیست

پارسال کمبود ویتامین دی داشتن،دکتر نوشت براشون 

بعد اون که تموم شد خودم هرچندوقت یبار میدم،فروگلوبین و ایمینیوس هم میخوام بدم 

فصل خاصی نداره

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
پارسال کمبود ویتامین دی داشتن،دکتر نوشت براشون  بعد اون که تموم شد خودم هرچندوقت یبار میدم،فرو ...

فروگلوبین آهنه؟

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
میگن نه ولی من میدم چون تو کشورمون مواد غذایی غنی نیس

عزیزم سرخود کاری نکنین.زیادی اهنم برای بدن خوب نیست.با مواد مغذی بهش برس.خداییش مواد غدایی ما از خیلی کشورها سالمتره.

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
عزیزم سرخود کاری نکنین.زیادی اهنم برای بدن خوب نیست.با مواد مغذی بهش برس.خداییش مواد غدایی ما از خیل ...

نمیخوره ک ی بدغذاییه ک دومی نداره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
نمیخوره ک ی بدغذاییه ک دومی نداره

پس جطور بهش آهن میتونی بدی.دختر من که پدرمو در میاورد تا بخوره

پس جطور بهش آهن میتونی بدی.دختر من که پدرمو در میاورد تا بخوره

بچم از ی ماهگی دارو خورده عادت داره 

2706