2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلامی دوباره توی این ۴سال که شمارمو گذاشتم خیلیا تماس گرفتین و منم تجربیاتمو گفتم حالا اومدم ک بنویسم ۱.مهمترین چیز پوشیدنه جورابه ک قد و فشارش رو دکتر عروق تعیین میکنه ۲.تا یکماه فعالیت نکنین بعد یکماه فعالیت بشدت موثره ۳.تایم های فعالیتتون پشت سرهم نباشه وسطش استراحت کنین و پاتونو بالا بگیرین .مثلا نیم ساعت چرخیدین نیم ساعت پا رو بالا نگه دارین ۵.هرنوع سوزش گرفتگی لرزیدن رگ و کبودی و ورم پا طبیعیه انقد نگران نباشین ۶ .بعد یکماه دیگه امبولی نمیده پس بدون استرس فعالیت رو شروع کنین ک عضلاتتون تحلیل نره و داستان بشه .۷.لخته رو سیستم ایمنی حل میکنه نه قرص .پس نگرانی کار سیستم ایمنی رو مختل میکنه و دیرتر خوب میشوید ۸. خشگی و عدم انعطاف پا تا سه یا چهار ماهم طبیعیه .لنگیدن طبیعیه .خوب میشه با فعالیت۹.اگه یک پا تا کشاله ران درگیر باشه نهایت یکسال طول میکشه خوب شه تا زانو نهایت ۶ ماه.۱۰.هرکی یبار دی وی تی شد و بعدا دوباره زایمان کرده ممنون میشم تجربیاتشو بهم بگه ۱۱.قرص جلوگیری و هورمونی و  انتی هیستامین تا اخر عمر ممنوعه خوردنش ۱۲.اگه دوباره باردارشدی تو بارداری باید هر روز جهت پیشگیری امپول دور نافی بزنی تا بعد زایمان یعنی ۳۰۰ تا امپول .۱۳.خدالعنت کنه بیمارستانایی ک قبل عمل ای ان ار چک نمیکنن ک مردم به این بلا دچار میشن انقد تماسا زیاد بود ک خسته شدم و هی روحیه ام ضعیف میشه از ناراحتیتون اومدم بنویسم راحت شم .۱۴ روحیه شآآآد و برگشتن به زندگی ۱۵ .محتاجم به دعای خیرتون