1542
1541

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

فقطط بوشه پیشونی

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
1546

حالا واجبه بوسه

همینکه خوش بگذرونی بدون استرش کافیه جانم

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
1432

ما توشهرمون این سکانسو نداشتیم ولی برا رقصمون اروم اروم رفتیم نزدیک هم سرامون ک نزدیک هم شد برقا کلا قطع ی نور آبی و قرمز پخش شد تو سالن و اینا😅😅😅البته کلی مامانم فوشم داد😂بابامم بام بد بود اعتقاد داشتن زیاد روی بود

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
من فقط شوهرم پیشونیمو بوسید همین😕باید بوسو از  لب میگرفت؟؟؟😅

اونم تو عقد که همه میگفتن سر سفره😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
1601

بابا این حرفا چیه آخه مگه اینجا اروپاس یاترکیه هس ...ایرانه ها عجب.....اونجور چیزا فقط تو رمان هاس...شماها برین همینجوری خوب وخوش زندگی بکنین بوسه تو جمع پیشکش.....مثلا با این ادا ها میخوان چیو ثابت کنن...

💪💪💪💪💪 شروع چالش لاغری از ۱۰ دی ۹۸ 🌺 .... وزن اولیه ۶۸. . ...وزن فعلی ۶۷....وزن هدف ۶۰...                                            تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪
1578