2726
عنوان

رابطتتون باخانواده شوهرچطوریه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 43 پست
خونه ی مادرشوهرم هفته ای یه شب میریم یه کم دورن از ما خونه ی مامانم نزدیکه هفته ای دو سه بار میرم ...

خوشبخالت من برعکسم خونه مادرم دوره ماهی یکی دوبارمیرم خونه مادرشوهرم نزدیکه تقریبا مجبورم هرروز برم

باخداباش و پادشاهی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم گرفت خوشبحالت 

چرا عزیزم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2728

هر شب که خونه مادر شوهرم هستیم.هر روز هم که همو میبینیم کلا ریز بین و حرف جور کن ولی چه میشه کرد.... کلید خونمونم که شوهرم داده بهشون راحت میرن میان. با خانواده منم رفت و امد نداره همسرم چون مامانیه مادرش اجازه نمیده.... 

مجبورم دیگ...خونه ندارم کجا برم بمونم؟😑

من توی اتاق میموندم خوردوخوراکمون یکی بود یااااازده سال خیلی دخلات کردن تاجایی ک میگفتن حق نداری بری خونه داییت دیگ ب لبم رسوندن بعدیازده سال اجاره نشین شدم تواین وضع اقتصادی تازه بیست روزه مستقل شدم یا من اونجام اونها اینجان مستقل شدم راحت شم ن اینک خاله بازی کنیم بدتراردیروز

باخداباش و پادشاهی کن
توسختت نیس

نه.خب اون بنده خداها شاید نهایت سالی یکی دوبار بیان خونمون. البته من تقریبا ماهی یه بار غذا درست میکنم میبرم پایین.چون مادرشوهرن پادرد داره نمیتونه بیاد بالا... من دوستشون دارم و کنارشون خوش میگذره بهم

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
هر شب که خونه مادر شوهرم هستیم.هر روز هم که همو میبینیم کلا ریز بین و حرف جور کن ولی چه میشه کرد.... ...

چیکارمیکنی واااای توازمنم بدتری چطورتحمل میکنی چطوری باهاش کنارمیای ؟؟؟

باخداباش و پادشاهی کن
نه.خب اون بنده خداها شاید نهایت سالی یکی دوبار بیان خونمون. البته من تقریبا ماهی یه بار غذا درست میک ...

حتما بهت بدی نکردن منو خیلی اذیت کردن حیلیییی اصا چشم دیدن پدرشوهرومادرشوهرمو ندارم بدباش یاخوب حرفم دوست ندارم سرب تن هیچکدومشون باش اگ براتون تعریف کنم کااملا بهم حق میدین

باخداباش و پادشاهی کن
من توی اتاق میموندم خوردوخوراکمون یکی بود یااااازده سال خیلی دخلات کردن تاجایی ک میگفتن حق نداری بری ...

ن من طبقه پایین خونه مادرشوهرم میشینم دخالت ها همیشه هست...راستشو بخوای جونم خستس از دستشون

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
نه.خب اون بنده خداها شاید نهایت سالی یکی دوبار بیان خونمون. البته من تقریبا ماهی یه بار غذا درست میک ...

یکی هم ک مادرشوهرات؟ن میان خ؟نتون کمکتون میکنن یاشمامیرین کمک میکنید درچ حد؟؟؟

باخداباش و پادشاهی کن
ن من طبقه پایین خونه مادرشوهرم میشینم دخالت ها همیشه هست...راستشو بخوای جونم خستس از دستشون

خیلی خیلی سخته میفهمم اونها تو چ مواردی دخالت میکنن شوههرت چیزی نمیگ؟

باخداباش و پادشاهی کن

امروز طهرمن اونجا بودم دختراش هم بودن هی بهم تیکه مینداختن محل سگ بهم نذاشتن زودی برگشتم خونه گفتم فردا نمیرم ریختشونو نبینم راحت شم سوهرمم بدون همآهنگی بامن شام با خاهرش دعوتشون کرده ازالان ماتم فردارو گرفتم

باخداباش و پادشاهی کن
2706