2410
2553
عنوان

رابطتتون باخانواده شوهرچطوریه ؟

385 بازدید | 43 پست

کلا رفت وآمدتون رفتارتون حرف زدن چندوقت یبارمیرید اونها چندوقت یبارمیان باخانواده خودتون چطورین شوهرتون واکنش ورفتارش چیه اصا رفتا درست وصحیح چیه؟تازه مستقل شدم منگم 

باخداباش و پادشاهی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده شوهر من شهر دیگه ای هستن با دو ساعت فاصله

ماهی یکبار میریم خونه شون سه چهار روز میمونیم و میاییم

اونا هم ماهی یکبار میان یه روز و نیم میمونن میرن

کلا خوبیم مهربونن باهامون

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2456

خونه ی مادرشوهرم هفته ای یه شب میریم یه کم دورن از ما

خونه ی مامانم نزدیکه هفته ای دو سه بار میرم

شوهرمم مشکلی نداره 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2714

من مادر شوهرم شهر دیگست ماهی یبار میریم .خوبن خدایی کاری ب کارم ندارن دخالت نمیکنن با شوهرم بحثم بشه طرف منو میگیرن همیشه ولی خواهر شوهرم قط رابطه ایم حسود بدبخت و عقده ایه خانواده خودم رابطمون خوبه هر روز میرم خونشون میام 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
رسمي  با احترام حد و حريم نگه دار

چطوری شوهرم هی مهمونشون میکنه نمیتونم چیزی بگم یازده سال باهاشون زیری سقف بودم پدرمو درآوردن حالم ازشون ب هم میخوره اصا تحمل دیدنشونو ندارم واقعادیگ نمیدونم چیکارکنم

باخداباش و پادشاهی کن

ما تو یه ساختمونیم. هفته ای یه بار میرم یکی دو ساعت میشینم میام. شوهرم هر روز میره. اونا هم نمیان تا دعوت نکنم. خواهر شوهرمم با دعوت میاد و با دعوت میرم. در کل خوبه رابطه مون. تا حالا دلخوری نداشتیم. مادر خودم تهرانه. ماهی یه بار میرم

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
تا حدودی صمیمی.. چون تو یه ساختمونیم زیاد رفت و امد داریم

چطورتحمل میکنی خانواده خودت چطور منرو خیلی اذیت کردن خیلیییی اصا نمیتونم بدیهاشونو فراموش کنم

باخداباش و پادشاهی کن
چطورتحمل میکنی خانواده خودت چطور منرو خیلی اذیت کردن خیلیییی اصا نمیتونم بدیهاشونو فراموش کنم

مجبورم دیگ...خونه ندارم کجا برم بمونم؟😑

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2706