2703
2553
عنوان

به پسر داییم علاقه مندم

| مشاهده متن کامل بحث + 3045 بازدید | 62 پست
هوس نیست عایا؟؟؟؟  شرایط  پسره برای ازدواج  مناسبه  عایا؟؟؟  خود  پسر& ...

پسر داییم فلج شد،ولی علاقم و عشقم زیاد،درسش هم خونده،دکتر داروساز،خیلی هم دختر خالم میگه ب هم میایم

پسر داییت چند سالشه؟زن داییت چجور خانمیه؟شاید پسرداییت کس دیگه ای رو میخواد وتو نمیدونی

تا الان فکر میکردم پسر داییم کسی رو دوست داره،ولی ی هفته اس فهمیدم نع،با منم خوبه،کلا خوش اخلاق،زن داییم هم خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین حتما بگو به خالت شک نکن خودت رو از بلا تکلیفی دربیار که اگر اون نمیخوادت راحت بزاریش از زندگیت کنار و فکرت راحت بشه

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
2720
وقتی تصور پسردایی های خودمو میکنم خندم میگیره 😁 راستش واقعا نمیدونم خاله و پسرداییت چه شخصیتی دارن ...

خالم آدم منطقی،تقریبا منو بیشتر از همه خواهرزاده هاشمی دوس داره،ولی ازش خجالت میکشم،آخه تا الان نذاشتم در مو بفهمه

2714

بگو. من یه نفری رو میخواستم ۵ماه با خودم درگیر بودم روز و شب و خواب و خوراک نداشتم. یه روز دل روز زدم به دریا رفتم بهش گفتم بعد فهمیدم با کس دیگه تو رابطه هست و برای همیشه و راحت از ذهنم بیرونش کردم و راحت شدم

میتونی با ی انسانی ک کامل نیس ازدواج کنی یکم نیاز داری به نظرم باهاش وقت بزاری ببینی میتونی

خعلییییی تحقیق کردم،ولی واقعن دوسش دارم و علاقم انقد هست که سختیشو تحمل کنم،جذا از این اخلاقش خوبه ،عاقل و باشعور

آره،سال اول کنکورش،تو 18سالکیش فلج شد،بعد نشست خوند و دوسال بعد داروسازی قبول شد الانم پایان نامش مو ...

چرا فلج شد؟با این موضوع مشکل نداری؟از چیش خوشت اومده

2706