1600
1480
عنوان

به پسر داییم علاقه مندم

758 بازدید | 62 پست

سلام من ب پسر داییم علاقه مندم بنظرتون برم ب خالم که معتمد فامیل بگم،راستش زیاد هم اختلاف سنی ندارم با خالم،ولی خجالت هم میکشم از یه طرف هم فکر و خیال پسر دایم

تعداد رای : 35
نظرسنجی
جواب بدین آره
18
51%
یا نع
17
48%

بی خودی خودتو ننداز سر زبون فامیل

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

هوس نیست عایا؟؟؟؟  شرایط  پسره برای ازدواج  مناسبه  عایا؟؟؟  خود  پسر  جی اف یا عشقی  چیزی  نداره  عایا ؟؟  اول  ته و توی ایناو در بیار

بچه شیعه . . . . . برای ظهور آقا صلوات / ما اهل کوفه نیستیم..علی تنها بماند/ جانم فدای رهبرم ..سید علی خامنه ای
8
پاییزی نعععع

خودتم ميدوني نهايت حماقته اينكار پس چرا ميپرسي؟

همچين كاري بكني الكي خودتو سبك ميكني فقط

نكن

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
هیچوقت نذاشتم کسی تو فامیل متوجه علاقم به کسی بشه چه اشنا چه غریبه  الانم از خودم راضی ام  ...

راستش من شاگرد درسخون مدرسه بودم،چن سال فکر وخیال نذاشت ری بخونم و نرفتم دانشگاه،امسال دیگ میخام تکلیفمو مشخص کنم

وقتی تصور پسردایی های خودمو میکنم خندم میگیره 😁

راستش واقعا نمیدونم خاله و پسرداییت چه شخصیتی دارن 

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3586296/کیا-دلشون-واسه-امام-رضاع-تنگ-شده-یک-خبر-خوب?postId=115037255              https://app.razavi.ir/android/rezvan.apk               🌹🌹🌹حدیثه  فرهان منش هستم😊 (خانمای عزیز) اگر بتونم تو هر زمینه ای کمکتون کنم دریغ نمی کنم♥️ اسم مستعارم: "ماهتیسا احساس"🌹🌹🌹        #سال_ها_بعد من اون زن موفقم! زنی که تغییر کرده! اونقدر موفق که مجبور شی هر جا نشستی اسمشو بشنوی! اون زنی که هرفقط بخوان درباره خوشبختی صحبت کنن اسم اونو میارن! عاره آبجی داداشا اینطوریاس 💙🍃       ما توی زندگی کسی نبوده دستمونو بگیره...هر کی اومده پامونو گرفته!😷
1601
هوس نیست عایا؟؟؟؟  شرایط  پسره برای ازدواج  مناسبه  عایا؟؟؟  خود  پسر& ...

پسر داییم فلج شد،ولی علاقم و عشقم زیاد،درسش هم خونده،دکتر داروساز،خیلی هم دختر خالم میگه ب هم میایم

پسر داییت چند سالشه؟زن داییت چجور خانمیه؟شاید پسرداییت کس دیگه ای رو میخواد وتو نمیدونی

تا الان فکر میکردم پسر داییم کسی رو دوست داره،ولی ی هفته اس فهمیدم نع،با منم خوبه،کلا خوش اخلاق،زن داییم هم خوبه

ببین حتما بگو به خالت شک نکن خودت رو از بلا تکلیفی دربیار که اگر اون نمیخوادت راحت بزاریش از زندگیت کنار و فکرت راحت بشه

سه سال نازایی داشتم ولی حالا یه دختر و یه پسر دارم که معجزه خدا هستن برام و شدن همه زندگیم.اخ چه حالی میده وقتی میگن مامان. خدای مهربونم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار. مادر شدن خیلی شیرینه خیلی. خدا جونم ممنونم
وقتی تصور پسردایی های خودمو میکنم خندم میگیره 😁 راستش واقعا نمیدونم خاله و پسرداییت چه شخصیتی دارن ...

خالم آدم منطقی،تقریبا منو بیشتر از همه خواهرزاده هاشمی دوس داره،ولی ازش خجالت میکشم،آخه تا الان نذاشتم در مو بفهمه

1578