2410
2553

از وقتی ازدواج کردیم همش داره ولخرجی میکنه قدرپولشونمیدونه شغلش ازاده یه وقتایی واقعا بی پول میمونیم یه پسر چهارساله دارم و حتی یه تیکه طلای کوچیک هم ندارم ماه قبل برا خودش یه جفت کفش خرید امروزم رفته یه جفت دیگه خریده .البته برا ما هم میخره همه چی .ولی خودسرانه خرج میکنه دارم دیوونه میشم اصلا به فکرفردا نیست.تموم پولا دسته اونه چون هرچی میخواییم میخره میگه پولو میخوای چیکار.باهاش دعوا کردم کاربه فحش دادن رسید.خانمای باسیاست راهنماییم کنیدلطفا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم دلبندم 

تفکرات شوهرت قدیمی هستش چون به این دلیل 

پول را به شما نمی ده می گه زن با پول خراب میشه 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
ادم عوض نمیشه رگ خوابش رو پیدا کن من ک شوهرت رو نمیشناسم مثلا هدف گزاری کنید ک مثلا خونه بخریم و ...

بابا میگم یه وقتایی حسابش صفرمیشه یه دونه وام ازدواجمون رو شش سال طول کشیدتا بده اهل وام واینا نیس.درضمن یه خونه ویه مغازه ویه ماشین داره ازپدرش رسیده فک میکنه دیگه تا اخرعمربراش کافیه .الان فصلیه که کاربراش نیست بهش میگم بروتاکسی تلفنی منو میپیچونه.

2714
خب شما که ماشاالله همه چی دارین بذار زندگیشو بکنه

بابا میخوام  پولاشو به منم بده.امروز وسط دعوا گفتم همونقدر که واسه خودت خرج میکنی باید همونقدرم بهم پول بدی.قبول نمیکنه.جچوری باسیاست اینوبهش بقبولونم؟

2706